Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hányszor és mennyi ideig...

Hányszor és mennyi ideig voltál már az usa-ban? Főleg a nyugati part érdekel, kedvesek az emberek? Milyenek a tipikus túristákkal?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Egyszer sem, egyszer sem. Nem tudom. Nem tudom.
2009. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Sosem jártam még ott...
2009. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Egyszer sem, egyszer sem. Nem tudom. Nem tudom.
2009. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
1-szer, 1 hónap, keleti part. Kedvesek, de távolságtartók. Pl. az olaszokhoz képest inkább hidegek.
2009. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugati parton élek, szerintem az emberek nagyon rendesek úgy általában. Most így nem tudom, hogy a turistákkal milyenek, de végülis mindenkivel egyformák, hiszen ez az ország erről szól. Ja, lehet, hogy hidegebbek, mint az olaszok, de nem vágnak át az éttermekben meg különböző helyeken, ahogy az Olaszországban szokás. Rendesek. Délhez és Észak-Kelethez képest sokkal udvariasabbak, normálisabbak.
2009. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez jó hír:-) 10 napra megyek egyenlőre, remélem később végleg is lesz lehetőségem, de most még szeretném kiélvezni mint túrista
2009. nov. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!