Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha két hét múlva indulok New...

Ha két hét múlva indulok New York-ba babysitternek, mi az amit mindenképp vigyek? Bármi, ami eszetekbe jut, hogy hasznos, gyógyszer, ruha stb. segtsetek összeállítani mit ne hagyjak itthon!

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:

A "kérlek" lemaradt a kérdés kiírásakor-

Elnézést.:(

Na és az "í" betűm sem működött. :(

2009. nov. 1. 20:09
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Magyar könyvet, nekem az hiányzott nagyon, pikk pakk kiolvastam amit vittem.

Aztán fényképeket hahiányzik a családod barátaid csak kiveszed a fiókból és megnézed.

Hm kaja ilyesmi hiányzott de azt úgy sem vihetsz, meg ha viszel is lehet zsidó családhoz kerülsz,ök meg nem engedik a nem kóser kaját alakásba.

Gyógyszert vihetsz ,de csak max fájdalmo csillapítot pl fejfájás ha van mensi görcsök arra, vagy fogfájásra, de nem érdemes többet mert ha hivatalosan leszel akkor biztosítva is leszel.

Na terheld a koffert túl sok kozmetikummal kint is megtudod venni, csak annyit vigyßél ha a család nem ad sampont meg tusfürdöt akkor legyen. Vidd a kispárnád vagy amivel alszol. vigyél new york utikönyvet és már most karikázd be mit akrsz majd megnézni. és kezd el minél elöbb a megnézést, mert arra jössz rá egy év múlva hogy addig halogattad öket hogy semmit nem láttál.

A legrosszabb idöben mész ki egyébként. Karácsony elött 2 hónappal. pont karácsonyra lesz akkora honvágyad hogy könnyen lehet szilvesztert már otthon töltöd mert feladod. èn a helyedben január 1-én mennék vagy is január legelején és a köv karácsonyra mennék haza.

voltam egy évet new yorkban és egy felet angliában.

2009. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%
emlékek magyarországról, magyar könyv, képek a szeretteidről, fényképezőgép, ruha, kozmetikumok, telefontöltő:), telefon, táska, kaja, innivaló... gyógyszerek.
2009. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi h offolok, de ügynökséggel mész ki? ha igen leírnád, h melyikkel? köszönöm!!
2009. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pirospaprika!

Nekem nagyon hianyzott, eloszor elfelejtettem vinni. (Gondolom szoktal fozni)

Minden ami magyar es szereted. Plusz a konyv jo otlet, en rejtvenyt is hurcolok ki magammal.

2009. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem mennék ki a henyedben ismeretlen céggel... Elkérnek indulót + kimész, nem vár ott senki.

Nem egy ilyen volt a fókuszba is emlékezz vissza.

Én is kifelé készülök, de inkább kimegyek saját kocsival, hajóval, és max a kocsiba vagy szállásba alszok amíg nem találok munkát, utána visszajövök és megint visszamegyek mert a papírmunka 4 hónap vagy akár 1 év is lehet.

Legjobb ha ismerőssel szerzel munkát nem bébiszitterkedsz.

2009. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem az sem árt, sőőőőőt, ha veszel elektronikai cuccaidhoz (töltő, laptop, hajvasaló, stb) amcsi átalakítót konnektorba. szerintem hipermarketekben a villamossági osztályon megtalálod.

De irigyellek... :P én Londonban élek majdnem 2 éve, de NY lenne a szívem csücske..... majd írd le, miylen

2009. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!