Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Aki volt New Yorkban es...

Aki volt New Yorkban es Miamiban az le irna az elmenyeit?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Hú, életem legjobb nyaralása volt. :) (Tavaly nyáron)

Bármikor visszamennék!

Mondjuk Miamiban nem voltam, de Orlandóban igen - az is Florida.

Amerika gyönyörű, és pörgős, és számomra tökéletes. Ott szeretnék élni. :)


New York igazi nagyváros: az óriási épületek, a folyamatos nyüzsgés. Sosem áll le az élet, sosincs sötét...


Orlando pedig gyönyörűen zöld, nagyon tiszta. Sokat esett az eső, mert épp hurrikánszezon volt, de amúgy pont jó, kellemesem meleg hőmérséklet volt végig.

2013. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
New York nagyon jó, nagyon szeretem, évente pár hetet mindig ott töltök. Miami viszont nekem nagy csalódás, egyáltalán nem tetszett. Csili vili meg minden, de semmi pénzért nem mennék mégegyszer még ha fizetnének akkor sem.
2013. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis, mi lepontoznivaló volt az első válaszomban??

A kérdésre válaszoltam, és a saját véleményemet írtam le...

Idióták!

2013. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én imádom Miamit. Úgy tervezem, hogy évente kimegyek eztán. Idén tavasszal voltam, pont tökéletes volt az idő. Nyüzsgés van, de néha hangoskodnak az emberek. South Beach pedig maga a paradicsom. :)
2013. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!