Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Volt köztetek olyan aki...

Volt köztetek olyan aki túltartózkodás után, megpróbált visszamenni Amerikába? -többi lent

Figyelt kérdés
Én 1.5évig voltam Amerikában 3 hónap helyett.1 ismerősöm szilveszterkor gondolta megpróbálja, max elbukja a jegy árát, de legalább megpróbálja.Sikerült neki.Szerintetek merjek kockáztatni?Felüljek a repülőre egy zsúfolt napon (szilveszter) és megpróbálokzzak vele?

2013. jan. 30. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hat szerintem ilyen nincs.
2013. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Túltartózkodás esetén AUTOMATIKUSAN ki vagy tiltva 5 évre az U.S.A-ból.
2013. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Túltartózkodás esetén automatikus kitiltás jár minimum 5 évre, azaz a bevándorlási tisztnek nincs mérlegelési joga hogy beenged-e vagy sem, hanem a visszafordítás mellett dönt! Ha lejárt az automatikus kitiltás időtartama, utána próbálkozhatsz, de abból kiindulva, hogy te jóval tovább maradtál, így az aktuálisan szolgálatot teljesítő bevándorlási tiszt jó indulatán múlik, hogy beenged-e. Ilyen sok túl tartózkodás esetén az esetek nagy részében megtagadják a belépést.
2013. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
csak elvileg vagy kitiltva. Nekem is van egy ismerősöm aki ujra kijutott. Igaz egy nyugdijas korú hölgy igy nem is nagyon néztek nála semmit, gondolom az sem ártott hogy nem potenciális feketemunkás. Ö 2 évet volt kint, itthon egyet most ujra ki ment. Persze nagy szerencse kell hozzá de van hogy sikerül. elég sok minden van ami levan irva törvényben hogy ez meg az aztám mégis csomó dolog van ami mégsem ugy müködik minden esetben. pl munkavállalásban stb.
2013. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja amit még tehetsz hogy mondjuk mexikóból becsempésznek. ha pl szöke vagy általában nem néznek iratokat. Nagybátyám többször átcsempészte igy az egyik haverját Californiában. Mindketten szőke kék szeműek, Ö átment kocsival és együtt jöttek vissza mindig csak benéztek a kocsiba de nem kértek semmit. Mondjuk ez már jó pár éve volt de jó párszor megcsinálták.
2013. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22:40 ez jo par eve volt, ugyanis 2009 ota az amerikai allampolgaroknak is utlevelet, vagy utlevel kartyat kell felmutatniuk, amikor Mexicobol belepnek az USAba.


A regi idok, amikor sima jogositvannyal, sot, neha azt se kellett felmutatni es bejohettel, mar elmult. En is ismerek embereket, akik ugy csempesztek at haverokat, hogy mindenki alvast imitalt a hatso ulesen, a sofor pedig azt hazudta, hogy bulizni voltak es epp uton vannak haza es mindeki holtreszegen alszik hatul, kozben ebren voltak es a csapat fele illegalisan jott be az orszagba.


Kerdezo, megprobalhatod, 50-50% az eselyed :)

2013. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Vicces hogy mindenkinek van egy "ismerőse" akinek ez sikerült. Hát persze. Nekem van egy hidam eladó, nem kell valakinek?
2013. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Idióta utolsó! Gondolod hogy csak ugy hasunkra ütve kitalálátuk.... Persze had menjen a szerencsétlen aztán jól vissza zavarják.hha nem tudnánk ilyenről biztos fotrrásból nem írtuk volna le. Egyébként pont a kérdező is tud olyat akinek sikerült. Persze van vissza fordítás én is láttam multkor egy néger nőt vissza fordítottak 4 gyerekkel, ráadásul első osztályon utaztak. Csak gondolom túl sokat jönnek mennek vagy nem tudom mért nem engedték be őket. De ez nem azt jelenti hogy mindenkit vissza zavarnak. Van ilyen is van olyan is az tuti hogy nagy szerencse kell hozzá, de sikerülhet ha szerencséje van.
2013. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 2

Túltartózkodás esetén AUTOMATIKUSAN ki vagy tiltva 5 évre az U.S.A-ból.


Biztos hogy öt év a kitiltás?

Nem tíz?

2016. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

""""""Túltartózkodás esetén automatikus kitiltás jár minimum 5 évre, azaz a bevándorlási tisztnek nincs mérlegelési joga hogy beenged-e vagy sem, hanem a visszafordítás mellett dönt! Ha lejárt az automatikus kitiltás időtartama, utána próbálkozhatsz, de abból kiindulva, hogy te jóval tovább maradtál, így az aktuálisan szolgálatot teljesítő bevándorlási tiszt jó indulatán múlik, hogy beenged-e. Ilyen sok túl tartózkodás esetén az esetek nagy részében megtagadják a belépést."""""""""


-Bocs hogy beleszólok de tudomásom szerint kitiltásnak a "deportálást" hívják .

Attól hogy valaki túltartózkodik az nem jelenti azt hogy ki van tiltva . A deportálást hivják kitiltásnak.Deportálni pedig jellemzően akkor szoktak valakit ha elkapják a bevándorlásiak emberei az utcán, munkahelyen stb és bebizonyosodik hogy "undocumented"de még ilyen esetben sem biztos a deportálás mivel ha kitudja fizetni a pénzbírságot és nem követett el súlyosabb bűncslekményt akkor maradhat az országban.

2016. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!