Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerül New York...

Mennyibe kerül New York City-be 1 hét + repcsi jeggyel?

Figyelt kérdés
2 főre
2012. szept. 28. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon sok dologtól függ. Elsőként beszerzitek az Estát mindkettőtöknek (fejenként 14 dollár) és a repjegyet ( American Airlines-nál 140.000 FT oda-vissza). Ha Manhattanben akartok megszállni, én 1 fő/éjszakára 75 dollárt szánnék nagyjából egy igényes hotelben(ami persze még mindig meg sem közelíti a Hilton szintet, de gondolom oda nem szándékoztok menni).

Akkor ez így eddig 310.000 FT. A látványosságok megtekintésénél pld. az Empire State Building-nél úgy tudom, kell belépő díj, költőpénz minimum 100.000 FT, ha pld. egy-két márkás cuccot is szeretnétek venni. Kaját olcsóbban is meg lehet oldani, mondjuk reggeli,ebéd, ami nem feltétlenül főtt étel, és vacsora olyan 45 dollárból megvan, ha tényleg finomat akartok enni.


Összeségben ez így saját tapasztalat alapján íródott, úgyhogy nem légből kapott dolog :) Hidd el, nem olcsó, de nagyon megéri!

2012. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most volt akciós repülőjegy nemrég, egy főre oda-vissza 60-70e ft körül ki lehetett hozni new york repülő utat. Plusz szállás, kaja, vízum stb amit előző is írt.
2012. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez melyik légitársaság volt?
2012. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

American Airlines szerintem.


1.válaszoló voltam

2012. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Alitalia, Római indulással 50e ft körül oda-vissza de én hozzá adtam még egy budapest-róma út költségét és úgy írtam 60-70et. De amúgy American Airlinesnál is szokott lenni ennyire olcsó jegy? Láttál már olyat?
2012. okt. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!