Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA-bol mennek Budapestre...

Az USA-bol mennek Budapestre atszallassal, mar megvan a jegyem, Madridban kell atszallnom, elvileg mind a ketto repulo american airlines, de Madridbol Bp-re a malev mukodteti a jaratot, szerintetek igy menni fog a gep?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy felhivhatnam az ugyfelszolgalatot, de mivel amerikaban vagyok, igy eleg draga lenne.. :( Emailben meg attol tartok nem valaszolnak. Szerintetek? Vagy inkabb telefonaljak?
2012. febr. 3. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen telefonálj, habár az amerikai reptéren erröl értesítenek szerintem.


Malév gépek nem indulnak most, de ennek tuti van egy menete hogy haza kerülj valahogy. ha pár hét van még több az esély, ha ma-holnap indulsz mindenképpen telefonálj. Az amercan airlinesot hívd mindenképpen.

2012. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha a Malev mukodteti akkor nem fog menni, viszont mivel american airlines jegy ezert biztos talalnak valamilyen alternativat. viszont en mindenkepp telefonalnek, szeritnem az american airlinest is felhivhatod.
2012. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amerikaban vagy es fel akarod hivni az American Airlines-t, MIERT lenne az draga?

Itt a telefonszamuk: 1-800-433-7300 (ja es ezt ingyenesen hivhatod, csak keress egy vezetekes telefont!)

2012. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A malevot gondoltam hivni, hiszen ok az uzemeltetok, de igazatok van, valoban hivhatom az AA-t is, koszonom! :)
2012. febr. 3. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!