Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A Cigányok miért mehetnek...

Balázs'no1 kérdése:

A Cigányok miért mehetnek menekültként Kanadába? És én mint magyar nem cigány állampolgárt is befogadnak? Milyen segélyeket kapnak a ciganyok kanadában?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 21:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
77%

Mar semilyet.

A cigok ott is elbasztak a renomet.

2012. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy már nem mehetnek. De lehet, hogy tévedek.
2012. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Ők is hiába mennek "menekültként" oda, szinte mindnek elutasítják a kérelmét.

Azt hazudják, hogy itthon üldözik őket, hogy félteniük kell az életüket, veszélyben vannak.

A kérelmük elbírálása hónapokig eltart, addig ott maradhatnak. Aztán a végén szinte mindről kiderül, hogy a kérelme alaptalan és emiatt hazaküldik őket. Van aki jön, van aki meglép a hatóságok elől és illegálisan kinn marad.

Ha te mint magyar állampolgár munkát akarsz Kanadában vállalni, akkor csináld becsületes úton:

Kérj munkavállalási engedélyt engedélyt!

[link]

2012. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
a rasszista kanadaiak nem engedik be a szegény cigány menekülteket :)
2012. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként a kanadai hatóságok is megelégelték az alaptalan menekült-státusz kérelmeket. Pár hónapja olvastam, hogy megreformálják a kérelmek elbírálását, így azokat akik nyilvánvalóan kamu indokkal kérik a menekültstátuszt, hamarabb haza tudják zavarni. (Pl.: Az EU demokratikusan működő országaiból, ahol ráadásul háborúk sem dúlnak, nem fognak elfogadni faji üldöztetésre való hivatkozást.) Magyarországon nincs államilag működtetett rasszizmus, (bár sokak szerint igény lenne rá). Nálunk a cigányság pozitív diszkriminációban részesül.
2012. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Ahelyett,hogy örülnel, hogy menekülnek ...
2012. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Antimod ***** válasza:
87%

"Aztán a végén szinte mindről kiderül, hogy a kérelme alaptalan és emiatt hazaküldik őket."


Sőt, hallottam, hogy fizetnek is azért, hogy hazamenjenek. Beszedik a pénzt, majd kiutaznak belőle újra. :D

2012. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
37%
Cigány IDE-oda a magyar hamarabb megkapta,aki cigóként adta be a kérelmet...Nem vicc nem egy nem kettőt ismerek.Szóval a magyar magyar is megkapja..tudom!!!
2012. jan. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
42%
Előző vagyok. A segély 575$ az albérlet meg 500$ a segély miatt nem érdemes idejönni.esetleg ha jó munkát talalsz. De amellett nem kaphatsz segélyt.Nincs kolbászból a kerítés...
2012. jan. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
22:23 ha hazamnennek,és állják az utat,akkor ha újra visszajössz azt behajtsák. Ilyen 3000$ van szó..
2012. jan. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!