Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van még jövő Amerikában?

Van még jövő Amerikában?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik Amerika ,majd pár év múlva lehetőségem is lenne kimenni ,de mostanában egyre több olyan hírt hallok ,hogy már nem érdemes az Usa-ba menni mivel a munkanélküliség egyre nő, sok dolog drágul (főleg a benzin).

Tényleg elgondolkodtató ,hogy például egyre kevesebb az amerikai autó. Félek ,hogy az fog történni az összes amerikai várossal ,mint Detroittal. Nektek mi a véleményetek? Van esély arra ,hogy az Usa újra olyan lesz mint 10-20 évvel ezelőtt?


2011. júl. 10. 13:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor azért mégsem olyan rossz a helyzet mint ezelőtt gondoltam. Youtube-on láttam ilyen "future" videót ahol elég "sötét" jövőt képzeltek el ,bár a médiában ilyen úgy gondolom ,hogy sokszor előfordul. Az összes választ köszönöm mind hasznos volt!:)

2011. júl. 12. 16:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Én jövőre megyek ki USA-ba, egy próbát megér!
2011. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!