Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit szerettek szemely szerint...

Mit szerettek szemely szerint az USA-ban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindent! Embereket, tájat, az hogy nincsenek anyagi gondjaim.
2011. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%

Még nem jártam kint, de majd szeretnék ott dolgozni.

egyébként, hogy ott a tenger, van egy csomó fasza hely, hogy olyan sok ember van ott, és olyan nagy, tele új lehetóségekkel, meg jobb kereset, és több green day koncertre juthatok el az usán belül, mint itthon. :) bár sose hagynám itt örökre Magyarországot...

2011. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy elhetem az amerikai almot!
2011. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mit jelent számodra az amerikai álom?
2011. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Mit jelent számodra az amerikai álom?

Szeretnek ugy valaszolni, hogy ne tunjon nagykepunek!


Tobb eve itt vagyok es mar az allampolgarsagom is megvan. Van egy phasza allasom. Igaz, h csak irodai titkarno vagyok, de ahhoz kepest mennyi munkat vegzek, ahhoz kepest marha jol keresek (peldaul egy mekiben a sutonel gurizohoz kepest, aki valoszinu fele annyit sem keres mint en)

A parommal egy tengerparti varosban elunk, az erkelyrol ralatni az oceanra (igaz, h 8 perc seta a vizig, de latszik az erkelyrol). Van egy alom autom, ami tenyleg az almom volt es most h mar megvan mindig elmosolyodom, mikor reggel beulok (az emberek az utcan fotozzak a kocsit :) En itt elek, mas meg ide jon kirandulni (most h jo ido van tele a kornyek turistakkal). Nem vagyunk milliomosok megsem kell izgulnom a boltban hogy mit vehetek es mit nem. Tudok annyit sporolni, h a szuleimet is tamogatom Mo-n.

Szoval ha belegondolok az egvilagon semmi okom, h panaszkodjak barmire is. <- ez szamomra az alom es mivel itt elek, ezert amerikai alom, de ha lennenek Mo-n hasonlo eletkorulmenyek, akkor magyar alom lenne. De tudjuk, h sajnos keves ilyen van.

2011. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindent... a gimimet, a barátokat, a helyeket :)
2011. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nothing! Canada FOREVER!
2011. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is volt szerencsém kimenni amerikába mert vannak rokonok, nekem az tetszett amerikában hogy az emberek nagy általánosságban boldogok, és nem csak egész nap csak panaszkodik.

nem kell halálra dolgozzák magukat hogy jól megélhessenek, és ne túléljenek mint sajnos itt magyarországon.

2011. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!