Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi pénzt vigyek magammal...

Mennyi pénzt vigyek magammal New Yorkba?

Figyelt kérdés
kaptam egy lehetőséget, h kimehetek new yorkba tíz hétre, repülöt állná a család meg a kajáltatásomat, nekem csak az egyéni kiadásokat kellene fizetnem. az érdekelne, hogy egy egy kirándulás, fontosabb helyekre, nevezetességekhez ahova belépő kell pl vagy ha csak egy fagyit akarok megvenni stb.. szoval hogy azért mégis mennyi költőpénzzel érdemes elindulni?
2011. máj. 21. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
szállásra kell költeni? azt nem írtad
2011. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem kell, nálluk aludnék
2011. máj. 21. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
10 hét... $500-$600, ha végülis csakköltőpénz kell.
2011. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1000-1500 dollart javasolnek! El is fogsz csabulni majd dolgokert es akkor majd faj a szived hogy nem veheted estleg meg. Es biztosabb ha inkabb tobb van nalad! Tudom en itt vagyok kint!!!
2011. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Többször jártam N.Y.-ban.

Legalább 1000 dollárt vigyél

(de kártyán legyen a nagyja).

2011. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az amrican museum of natural historyba a belepes 16 dollar. Az intrepid repcsi anyahajora a belepo 24 dodo. Empire state buildingbe felmenni $20.

De a belepoknek te magad is utana tudsz nezni es lesz fogalmad, h mit akarsz megnezni es az mennyibe fog kerulni.

Minel tobbet hozz, lehetoleg bankkartya formajaban (visa, mastercard, american express). Kartyat meg a taxisok is elfogadnak, bizotsabb ha minimalis keszpenz van nalad.

2011. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!