Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New York-i reptérre (JFK)...

New York-i reptérre (JFK) szeretnék rendelni egy 9 fős taxit, aki elvisz a szállodába. Hol találok erre lehetőséget?

Figyelt kérdés
8 fős társasággal 8 nagy bőrönddel utazok NY-ba, és nem szeretnénk kocsit bérelni, de nem tudjuk, hogy rendelés nélkül mennyi időbe telni találni ott taxit magunknak.
2011. máj. 11. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mint minden reptéren kb 2 pillanat ott is taxit találni. pláne hogy NY-ban kevés embernek van autója, inkább taxit használ vagy tömegközlegkedést.

èn 10 éve voltam NY-ban de a taxi fillérekbe került, de a JFK-ról a vasútról is könnyen ellehetett érni a város bármely részét, csak azért nem volt túl gyors. habár a dugók nagyok voltak, így nem tudom hogy a texi gyorsabb-e.

de keress rá a neten hogy JFK taxi stb... biztos ezer találat lesz.

2011. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt sok okossagot megtalalsz:

www.ny.com/transportation/airports/JFK.html


Amugy egy, a Central Park deli csucskenel levo szallodaba a JFK-rol $45 alap ar, arra meg rajon az utdij, plusz borravalo, ami kb. 57-60 dodora jon ki.


Olyan nagy taxit nem talaltok ahova egyszerre mindannyian befertek. Ket taxival esetleg, az akkor kb. 2x $60.


persze ez fugg attol, milyen messzire mentek.


Amugy lehet h talaltok egy strecth limot, ami bevisz a varosba mondjuk 160-ert, ami fejenkent csak egy 20-as, bar 8 borondot abba sem tudtok bezsufizni, hacsak nem az utasterbe is rak borondot a sofor.

2011. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor kimész a reptérről, fogsz látni egy hosszú sort.

Na oda kell beállnod, mert mindenki taxihoz áll sorba.

(De csak hátra ülhettek.)

2011. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!