Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Floridában augusztusban...

Floridában augusztusban elviselhető a hőség egy körutazáshoz?

Figyelt kérdés
Akkor tudnánk menni.
2011. márc. 17. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi számít neked elviselhető hőségnek? Mert én remekül másztam sziklát Afrikában délben, és jól elvoltam 45 fokban is Horvátországban, más meg 25 fokban már meg akar halni :) Úgyhogy ez egy kicsit relatív.


Egyébként elviselhető hőmérséklet van. Az emberi szervezet megfelelő folyadék utánpótlással 50-60 fok környékéig nagyobb megterhelés nélkül egy ideig képes elviselni. 40-45 fokot pedig bármeddig (ha iszol eleget).

2011. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hőség és hőség között is van különbség.

Floridával az a baj, hogy fülledt párás hőség van nyáron, ami sokkal elviselhetetlenebb, mint a száraz meleg.

Egy barátom 4 évet élt Floridában (most Vancouver-ben él) és semmi pénzért nem menne vissza, pont az ilyen nyarak miatt.

2011. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
www.bayercropscience.hu, www.metnet.hu
2011. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elviselhető, párás meleg
2011. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én pl személyszerint a párás meleget szeretem, csak amikor odaértek kis idő kell, hogy megszokjátok
2011. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó, nyílván aki szereti a párás, fülledt meleget, annak jó, de én személy szerint (mint az emberek többsége)nehezen viselem.
2011. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elviselhető, csak hogy jól e rosszul e ez itt a kérdés. Kocsiból, buszból frankón, de sétálva borzasztó a párás hőség. Rádtapad a ruhád, nehezen kapni levegőt, de azért ha valaki ezt direkt szereti annak jó lehet.
2011. márc. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En itt elek, es 3 ev utan sem igazan tudtam megszokni. Itt mar most kozel 30 fok van, de meg nem paras. Igazabol kb 11-tol du. 3-ig lesz brutalis a nyari meleg, azt meg a parton sem javasolnam, mert borrakkal mentek haza. Rengeteg folyadek, jo klimaval rendelkezo auto, es eppen ki lehet birni, de mar a szeptember ezerszer jobb honap. Meg mindig meleg, furodhetsz, napozhatsz, de kellemesebb. Es nyaron itt szinte minden nap esik az eso delutan, igaz csak zivatar, de neha pont elmossa a programokat.
2011. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!