Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » American Airlines: repölőjegy...

American Airlines: repölőjegy vásárlás a honlapon, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Mi még sosem rendeltünk repőlőjegyet, és nem szeretnénk semmit se rosszul csinálni.

Valaki aki gyakran vesz repölőjegyet illetve jól ismeri ezt a légi társoságot az tudna segíteni,hogy mire kell ügyelni?


2011. márc. 15. 07:41
 1/7 anonim válasza:
100%

Hello! Én tegnap előtt vettem jegyet. Az aa.com magyar változata még nem tökéletes, azon én eljutottam odáig, hogy már csak a bankkártya adatokat kellett megadni, amikor valami errort írt. Felhívtam a magyar képviseletet, ahol azt mondták, hogy még fejlesztés alatt van a magyar oldal, menjek a német oldalra (angol nyelven is nézhető).

Itt már minden rendben ment, semmi ördöngősség, nem kell félj, mivel nem muszály rögtön fizetned. Minden adatot tudsz, amit kér (mikor mégy, mikor jösz, neved, címed stb.), majd a végén nem a fizetésre mégy, hanem a "book", foglalás gombra. Ekkor az e-mail címedre küldenek egy jelszót, amit ha a +36-1- 999-1420 telefonszámot felhívod és bediktálod, küldenek neked egy számlát e-mail-en, amin rajta van minden fontos adat. Ha minden stimmel, 1 napon belül át kell utald nekik az összeget. Ezzel meg is vetted a jegyet.

2011. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Még arra tudnál válaszolni,hogy plussz pénzbe kerül e a bőrönd? Az elsőért is kell külön fizetni vagy csak a másodikért?

Standard jegyet veszünk.

2011. márc. 16. 15:22
 3/7 anonim válasza:
Pontosan nem tudom, de szerintem nem bőröndök számától függ, hanem egy személy max 20 vagy 22 kg poggyászt vihet fel külön költség nélkül.
2011. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy hasznos tanács: ne használj ékezeteket. Kovács Józsefet, Jozsef Kovacs néven írd be vagy irtóra megszívod...
2011. márc. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem fogadta el ékezettel az Enikőt, utána beírtam Enikonak. Azt már elfogadta. De Zoltánt azt elfogadta ékezettel is. Tehát akkor írjam át azt is?

Mert ugyanakkor nekünk azt mondták,hogy azokat az adatokat kell beírni ami az útlevélben szerepel. Az pedig EnikŐ és ZoltÁn.

2011. márc. 17. 15:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, még nem foglaltuk le, pont emiatt az ékezet gubanc miatt, mert nem tudjuk,hogy csináljuk
2011. márc. 17. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ékezetekkel ne foglalkozz. A mi családunk csakis "ékezetek nélkül" utazik :)

És olyan neveknél, ahol a feleség felvette a férj nevét, például Kovacs Jozsef és Kovacs Jozsefne, az idegenek először azt hiszik a két embernek ugyanaz a neve, mert a -né-t nem veszik észre.

Ezért van az, hogy MR (férfi/férj) és MRS (feleség) megkülönböztetőket adnak az utasok neve mellé.

2011. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!