Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New York vagy Los Angeles?...

New York vagy Los Angeles? Indoklást is légyszi.

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 16:29
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Los Angeles

jobb az idő talán nem olyan zsúfolt meg, jobb helyen van: fél óra a tengerpart 1 óra a sípálya 1 óra a sivatag

2011. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. febr. 1. 19:23
 23/25 anonim válasza:

01-27 16:23-as vagyok

egyszer én is szeretnék kiköltözni csak így egyedül nem merek.

Olyan jó lenne ha laknának kinn rokonaim vagy ismerőseim és akkor kimennék hozzájuk akár csak nyárra, szerintem még akkor is ragadna rám valami...

2011. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

voltam mindkét helyen hosszabb ideig. nekem NY jobban bejött, beleszerettem a városba és 1 év múlva én is megyek ki újra.a város tényleg soha nem alszik, gyönyörű parkok vannak, rengeteg ingyenes koncert, utcai vásárok, tök jó outletek, ahol rengeteg márkás cuccot be lehet szerezni tök olcsón. rengeteg a látnivaló és éjszaka kivilágítva gyönyörű a város. ha szereted a nyüzsgő, pörgő nagyvárosokat, akkor csak ajánlani tudom. :)

LA is jó, de nem laknék ott, mert furcsa lenne, hogy karácsonykor nincs hó, de ha neked nem probléme a mindig meleg idő akkor LA is tökéletes. :)

én azt szeretettem a legjobban NY-ben, hogy láttam a természet változását évszakról évszakra. tavasszal a rügyező, zöldellő fákat, a gyönyörű virágokat. télen igaz, hogy elég hideg van, de a télnek is megvan a maga hangulata és szépsége. ősszel pedig rengeteg színben pompáznak a parkok, mert a levelek színei nagyon változatosak ősszel. és hát a nyár meg nyár, jó meleg, mert magas a páratartalom, de én minden évszakot élveztem NY-ben :)

sok sikert a kinti élethez bármelyik várost is válaszd ;)

2011. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
*probléma
2011. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!