Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi az esélye, hogy visszaf...

Mennyi az esélye, hogy visszafordítanak Amerikában a reptéren amikor nyaralni megyek, mert egyszer már túltartózkodtam?

Figyelt kérdés
5 évig éltem kint zöld kártya nélkül, majd hazaköltöztem és már letelt az a 10 év hogy nem mehetek vissza. Viszont szeretném a fiamat elvinni oda, de csak nyaralni. Mennyire kell ettől tartanom? ESTA-t kell igényelni megint?
tegnap 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igényelj Estát. Ha elutasítják az estát, akkor nagy a valószínűsége, hogy vissza fordítanak a határon.
tegnap 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy az esely.Nem lepodnek meg ha meg ESTAT se kapnal.

Hogyan tudnad bebizonyitani a bevandorlasi tisztnek hogy most szepen haza fogsz menni, nem szandekozol kint maradni?

tegnap 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben igényelnék vízumot és azzal mennék. Nem kockáztatnám még az ESTA-t sem.
tegnap 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte kizártnak tartom az ESTA-t (de a vízum is necces).

Mi anno egyszerre igényeltük a férjemmel egy délután, az enyém kb. 5 perc alatt megjött, az övé csak valamikor hajnalban/reggel.

Mindezt azért, mert több, mint 20 évvel azelőtt (!!!) volt egy elutasított vízumkérelme (kint élő rokont látogatott volna), tehát el sem indult, nemhogy túltartózkodott volna... Ráadásul csak átutaztunk volna, Mexikó volt a célország, nem is az USA. Tényleg nem viccelnek...

tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatod biztosan, hogy miért jött később a férjedé. Soha nem indokolják a visszautasítást. Az, hogy leadom az ESTA igénylést és valamikor hajnalban érkezik a hír, hogy már nem pending, az teljesen általános. Inkább az a finom, hogy neked ilyen hamar megjött. Úgy mondom ezt, hogy az elmúlt 10 évben közel ötvenszer voltam az USA minden szegletében ESTA-val
tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!