Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Acapulco vagy Cancun?

Acapulco vagy Cancun?

Figyelt kérdés

Tavasszal utaznánk Mexikóba. Acapulcoba vagy Cancunba érdemes inkább menni? Saját tapasztalatokat is szívesen olvasok!

Előre is köszi a válaszokat!



szept. 13. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyikbe sem. Cancún környékén rengeteg király hely van, de maga a város egy undormány amerikai enklávé, kábé annyira mexikói, mint egy Taco Bell.
szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi anno Cancúnba repültünk, de ott szerencsére csak annyi időt töltöttünk, amennyit muszàj.

Az elsővel egyetértek, csak a romok (El Rey) és a múzeum volt érdekes, de a rengeteg amerikai elrontja az egész hangulatát (+drogot akartak ránksózni egy snassz kis kocsmában, az elég para volt...)

Mi Playa del Carmenben meg Tulumban szálltunk meg, onnan mentünk el megnézegetni más romokat (Chitzén Itzá, Cobá), azon a részen még rengeteg jó program lett volna, de az időnk sajnos véges volt, és kicsit pihizni, fürcsizni is kellett 😊

A legszebb partot egyébként Tulumnál láttam, azt emiatt semmiképp nem hagynám ki, de a romok is látványosak (mondjuk leginkább a környezet/háttér miatt).

szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, Acapulco mennyire életbiztosítás, de tudtommal az egyik legrosszabb hírű mexikói várossá vált az utóbbi években.
szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam mindkettőben

Cancunban sokkal szebb a part, ba akkor már inkább tulum

Acapulcoban nincs fehér homok és kék víz, de cserébe elképesztően gyönyörű a panoráma, nagyon különleges hely

Nem véletlenül volt régebben nagyon felkapott a gazdagok körében

Van ott egy club, a Hana, attól szebb kilátást még nem láttam….

Én oda mennék.

Cancunhoz hasonló part van sokhelyen

szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindenkinek más a szépség, ezt nem mástól kérdezném. Az internet korában bármit meg lehet nézni közelről, és eldönteni, tetszik-e.

A gyakorlati tapasztalat más dolog, bár ez is erősen egyéni.

szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezért jó a személyes tapasztalat

Én voltam ott, ezért el tudom mondani hogy acapulco nagyon különleges hely.

És azt is el tudom mondani hogy a part nem olyan szép, ha mindenképp fehér homok kék víz kell.

De én oda mindenképp elmennek

Főleg abba a clubba, amit irtam

Ami egyébként Hannah, nem Hana…


Ami a veszélyt illeti, én privát helyeken voltam, bár autóztam is és abszolút semmi nem történt…

Egyedül nyilván nem mennék, ott is van gettó rész.

De ennyi erővel sehova se menj már kb ami nem Európa

szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem

A válaszok alapján inkább Acapulco igaz?

Köszönöm!!

szept. 14. 19:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondtam hogy szerintem nagyon különleges hely

Nyilván a keleti part népszerűbb

És ott is tulum a legszebb

szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!