Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miért azt kérdezi rögtön...

Miért azt kérdezi rögtön mindenki hogy rokonokhoz mentünk-e? (Amerikai nyaralás)

Figyelt kérdés

Párommal már 3-szor voltunk Amerikában nyaralni(idén,tavaly, tavalyelött). Mindegyik saját szervezésű körutazás volt, így a 3 év alatt már bejártunk kb 30 államot.

De ha valaki kérdezi hogy hol voltatok nyaralni,mondjuk hogy Amerikában, 10 emberből 9 rögtön azt kérdezi vissza hogy rokonoknál voltatok? Mi meg mindig mondjuk hogy nem, teljesen saját szervezés, ketten megyünk magunknak. És ilyenkor mindig ledöbbenek. Ez tényleg ennyire furcsa dolog? Miért egyértelmű hogy ha valaki az USA-ba megy,az csak rokonhoz mehet?


szept. 5. 09:38
 1/7 Thunderfairy ***** válasza:
16%
Azért kérdezik ezt mert így lenne biztonságos. Az adott rokon kint már várna, elszállásolna és segítené a kintlétet. Az hogy nem így mentek hanem előre felkészültők, váratlanul éri őket. Jé, így is ki tudtok menni? Tehát mindenki arra számít hogy ott kint valaki segíteni fog nektek.
szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem egy tipikus nyaralási úticél. És sok magyarnak élnek rokonai kint.
szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Azért kérdezik, mert ők nem tudnának egy ilyet leszervezni maguknak. Valószínűleg angolul se tudnak, de pénzük sincs ilyesmire, mert azért valljuk be, egy 2 hetes nyaralás az USA-ban két főnek bőven belekerül 2-3 millióba.
szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván az ára miatt,Azt gondolják csak így kivitelezhető.
szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez erdekes, tolem ezt soha senki nem kerdezte még meg, es nekem se jutna eszembe, ha vki azt mondana, hogy az USA-ba megy.

Sztem a tobbsegnek a "nyaralas" szorol, meg mindig a klasszik Balaton/tengerparti nyaralas jut eszebe, nem gondoljak, hogy van aki, hegyekbe megy vagy varost nezni, vagy csinal egy road trip-et.

szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Érdekes nekem ezt senki nem kérdezte. Lehet magukból indultak ki mert van esetleg kint rokonságuk.

Mi anno 28 napot voltunk, abból 1 nap volt rokonnál.

szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En meg nem voltam ilyenen, de korulottem tobben is csinaltak mar korutakat Usaban, autoberles aztan vagy keleti part vagy nyugati part trip. Azert ez ma mar nem annyira ritkasag. Tenyleg nem bantasbol, de valoszinuleg ilyen egyszerubb emberek vannak korulottetek, akiknel csodaszamba megy az ilyesmi. Meg ahogy vki irta is, eselyesen penzuk se lenne hasonlo utazasra.
szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!