Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van lehetőség hogy itt Magyaro...

Van lehetőség hogy itt Magyarországon úgymond ‘’ ki béreljek’’ egy idegenvezetőt aki Amerikára specializálódott?

Figyelt kérdés

A kérdés lényege hogy itthon meg terveznénk közösen az utat ki fizetnék mindent, és csak mi mennénk?

Mármint nem akarok csoportosan nyaralni mert azt láttam hogy hirdetnek USA utazást minimum 20 főtől de én valahogy nem vágyom rá hogy 20 főre keljen várni mindig… ezért kellene nekem egy ‘’privát’’ idegenvezető…ez lehetséges?



jún. 18. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Pontosan megértjük, hogy egy idegenvezető drága mulatság, és azt javasolnám, az erre szánt pénzből inkább magántanárt fogadj: A helyedben először az igekötős igék helyesirására gyúrnék.


Ha ez már megy, akkor útikönyveket olvasgatnék, videókból ismerkednék az Államokkal. Hidd el, hosszab távon is jó befektetés lesz, ráadásul ahogyan tudom, az általános iskolai szintű korrepetitorok nem is anyira drágák.

jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönjük a remek hozzászólást:)

De nem ez volt a kérdés Einstein!

jún. 18. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó pènzèrt mindent lehet, de arra kèszülj , hogy te fizeted az egèsz útjàt, plusz fizetèst adsz neki.
jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De erre hol van lehetőség?
jún. 18. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha te az a kaliber lennél, aki ezt megteheti, akkor nem itt érdeklődnél.
jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#1 olyan rohadt okos vagy, hogy akkora öngólt rúgtál mint Ausztria tegnapelőtt a franciáknak.

(“és” előtt nem rakunk vesszőt, a “helyesirás” hosszú í-vel irandó, “hosszab” kettő b-vel, az “anyira”pedig a magyar nyelvben kettő ny-nyel használatos.)


Egyébként pedig ne haragudj kedves kérdező, de ötössel egyet tudok érteni. Baromság a kérdés ezen az oldalon. (meg amúgy is) Egyesnek az idióta, értelmetlen károgásán kívül annyiban igaza volt, hogy olvasgass, nézz utána a céljaid megvalósításához szükséges lépéseknek.

jún. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs mert egy ilyen idegenvezetőtek te fizelnéd az utat és azt is amit felszamol ezert a szolgaltatasert. Mivel ennek nincs piaa igy nem is fogsz ilyet találni. Olyat sem talalsz Magyarorszagon aki ismeri amerikat es fejből tudja hogy hova menj es miket nezz meg.

En a helyedben az interneten keresnék egy helyit aki körbevezet teged és ha jófej akkor ingyen megteszi te meg pl elhivod kajalni.

jún. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
jún. 19. 07:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit 7-es mond. Lepj be Usa magyarok fb csoportokba, nagyon sok van.
jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Olyat sem talalsz Magyarorszagon aki ismeri amerikat..."


Nono. Azért sokan ismerjük "amerikat" Én pl. csak idén már 5 külön úton voltam az USA-ban, Seattle-től Atlantáig, Chicagótól Houstonig szanaszét. De ilyen feladatot akkor sem vállalnék, ha nagyon szépen kérnéd.

Neked is az lenne a legjobb, ha rendesen megtanulnál angolul és magad fedeznéd fel ezt a fantasztikus világot. Úgy az igazi, nem guminővel

jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!