Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » KANADAI TAPASZTALATOK! Érdemes...

KANADAI TAPASZTALATOK! Érdemes lenne utazni?

Figyelt kérdés
Akik kanadában élnek, vagy éltek, azoktól szeretném kérdezni, hogy érdemes-e nekem érettségi után kiköltöznöm? Szeretnék majd ott diplomát szerezni, egyben dolgozni...Tudom, nem lesz könnyű, de már évek óta eldöntöttem, hogy mihelyt elhagyom a 18at repülk is...Érdemes?Milyenek a ti tapasztalatotok?Én amúgy mindenképpen külföldön szeretnék élni, nem-nem akarok itthon tovább tanulni...Vagy úgy érdemes, hogy itt szerek diplomát, és aztán?
2010. szept. 28. 19:10
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
És mégis ezt hogy gondoltad? Munkavállalási engedély? Mit mondasz pl. az Embarkation Office-ban? Ha rosszul felelsz, a Pearson International Airport-ot látod utoljára Canadából.
2010. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanulni akar, akkor adnak neki tanulo vizumot, csak rengeteg penzre van szukseg. Nem tudom, hogy az meg van-e, mert ha nincs, kar errol abrandozni.
2010. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát még tanulóvízumot csak-csak kapsz és ha nagyon ügyes vagy, még ösztöndíjat is szerzel. És utána? Csak úgy nem osztanak ám kivándorlóvízumot, de nem ám...ha olyan mázlid van hogy tényleg (nem csalásból) összeházasodsz egy kanadai lánnyal amíg egyetemre jársz, az más, de erre nem bazírozhatsz.


[link]

[link]


sok szerencsét hogy ide kerülj valamiképpen.

2010. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát azért nem ilyen egyszerű az. Nem biztos hogy összejön..de attól függ mit szeretnél tanulni..lehetőség millió. Ha várost kéne mondanom..akkor Edmonton. Olaj város, nagyon sok lehetőség számtalan jó egyetem és főiskola. Munkalehetőség is akad bőven, meg úgy összességében jó a város hangulata. Közbiztonság erős közepes. És nem utolsó sorban viszonylag nagy számú magyar él ott. Tehát nem lennél egyedül:)
2010. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!