Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Sokan miért paráznak be attól...

Sokan miért paráznak be attól hogy az Usa-ba hogy tudnak kiköltözni?Van ettől egyszerűbb mód is, másnak ez miért nem jut eszébe?

Figyelt kérdés

Sokan csinálják, hogy kimennek turistaként,de ahhoz kell nekik vízum, amit nem biztos hogy megkapnak.

Vagy átsétálnak Mexikó felől, és máris az Usa-ban vannak.

Ennek könnyebbik verziója, a Kanada felőli séta, a prérin,Manitoba, Saskatchewan,vagy Alberta tartomány felől, ezt a részt szinte a kutya sem nézi, mezőgazdasági terület.De ahol még ekkora feltűnést sem keltene az ember, Ontario erdős mezős részein tenne egy sétát, és véletlen Usa-ban kötne ki.

Mivel élnek kinn ismerősei eltudnának jönni érte.

De ezek még mindig bonyolultak, sokan egyszerűen átszállással utaznak Usa-n keresztül pl Szöulba, vagy Malajziába.

Egyszerűen átszállásnál már nem megy be a másik gépbe, és meg is érkezett aki akar, az Usa-ba.

Sok kitelepült csinálja így?


2021. máj. 20. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
AKkor már elengedted a Mexikóból való 100 km-es sétát a sivatagon keresztül?
2021. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Speciel nem fizikailag oda beutazni a nehéz, hanem utána észrevétlenül ott maradni és letelepülni.
2021. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Persze, be lehet így jutni oda. De ha elkapnak, akkor úgy paterolnak ki, mint annak a rendje. És nem tudsz egy rendes biztosítást meg semmit se kötni, mert illegálisan vagy ott. Szóval kb semmi normális dolgot nem tudsz ott csinálni. Cserébe meg azt kockáztatod, hogyha kitoloncolnak, utána soha az életben nem fogsz te már legálisan bejutni oda még turistaként sem.
2021. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezeknél mind egyszerűbb ESTA-val beutazni...
2021. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 D. Brasco ***** válasza:
95%
Hány ilyen ostoba kerdest fogsz még kiírni a témával kapcsolatban....a multkori mexikós sivatagon 100km hosszan átsétálos sztoridat azt hittem mar nem lehet fokozni...tévedtem.....
2021. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az nem én vagyok, de olvastam a kérdést.Onnan jött az ötlet, hogy én a sivatagon nem gyalogolnék biztos, inkább élszakról közelítenék a célhoz, mégis csak kellemesebb e a búzatáblák között barangolni Kanadából, asz Usa-ba,mint a sivatagban a napkorókat számolgatni, mikor tízesével fújja a szél őket.

Még mindig hihetőbb a történet, hogy valaki eltéved a többezer hektáros búzatáblák között a földesúton, és véletlen az Usa felé veszi az irányt.

Ha minden jól megy és a földesutakon átgyalogol, már várják az ismerősök valahol egy préri kocsmában és már mehet is az ígéret földjére.

2021. máj. 20. 22:51
 7/17 anonim ***** válasza:

Kérdező:

[link] ,-122.7471195,3a,75y,192.1h,79.53t/data=!3m7!1e1!3m5!1sHra_MneV2BjljtZUlSg-5g!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DHra_MneV2BjljtZUlSg-5g%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D183.71901%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656


Itt átosonsz a bokrokon, 100 méterre pedig ott egy utca ami már az USA-ban van.

2021. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Valami ilyenre gondoltam...erről még műsort is láttam...utazós műsorban mármint a kisvárosról.

Ontario tartományban is van több ilyen határmenti város, meg a prérin is több is van.

2021. máj. 20. 23:02
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Aha, és a határőrök szerinted nem tudják, hol vannak a határ menti kisvárosok, meg a bisztrók, ahol várni lehet a migránsokat? Ne viccelj .
2021. máj. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 D. Brasco ***** válasza:
79%

9-es hagyjad...ugyse tudod neki megmagyarazni.Már nem az első kerdese a témával kapcsolatban,és egy ilyen emberrel teljesen felesleges leállni aki komolyan azt hiszi,hogy USA már csak olyan,hogy fogom magam azt a prérin/sivatagon/szántóföldön átsétálok és tádááám,már meg is érkeztem.

Már csak azt nem tudom eldönteni,hogy valami ábrándos lelkű 12 éves pistikével van dolgunk aki túl sok szíeszáj mályámit nézett,vagy emberünk csak simán ennyire hülye.

2021. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!