Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Internet az utazás közben,...

Internet az utazás közben, hogyan?

Figyelt kérdés

1 hétre Svájcba utazok és szerintetek milyen megoldás lenne jó a laptopomhoz hogy legyen internetem a vonatút alatt is, és ott is.

Erre az 1 hétre. Van valami mobilnet kártya? :O


2010. jún. 14. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

hogy meg ne sajnáljalak...

ha vmi faxa vonattal mész, lehet, h van rajta wifi.

gondolom csak van a szálláson is.

svájc azért nem ukrajna, hogy még gyertyafénynél kelljen netezni :p

2010. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
.
2010. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Buszok akadnak wifisek, így abszolút nem tartom kizártnak, hogy ha egy jobb vonattal mész, azon is legyen! Én egyszer anno Vodafone-nál rákérdeztem, azt mondták van olyan amit lehet külföldről használni, de hagy ne mondjam... Hát nem két forintba került... Úgy döntöttem inkább nem kell, bár ajánlották, hogy külföldön is vehetek, úgy olcsóbb lenne, de nem szenvedtem ilyenekkel, nem éri meg annyit járni utána, meg próbálni megértetni magam angolul. Én tavaly Csehországban voltam, a buszon nem volt wifi, a szállásomon volt (direkt úgy választottam), és ha sürgősen kellett valami, akkor is beszaladtam csak a plázába ott is volt ingyen! Pesten is rengeteg helyen van, nehogy már Svácjban ne legyen!!
2010. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!