Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Nem chipes útlevélhez is...

Nem chipes útlevélhez is kérnek ujjlenyomatot?

Figyelt kérdés
Most voltam csináltatni, és hát szerintem simát csináltattam, nem chipeset, mert az drágább, de így is kértek ujjlenyomatot. Vagy már nincs is külön nem chipes? Bocs, nagyon nem vagyok otthon ebben a témában.
2010. jún. 10. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
en meg azt sem tudtam, hogy van chippes. nekem meg a regi kek utlevelem lesz tobb, mint 2 evig...
2010. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a chipes az már az új bordó, amihez kell az ujjlenyomat is. Én úgy tudom, hogy a "régi" kéket már meg sem csinálják!
2010. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Én is úgy emlékeztem, hogy régit már nem csinálnak, csak aztán meg úgy hallottam, hogy lehet régit is, és az olcsóbb...

2010. jún. 11. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem "új bordó" van, és nincs benne lenyomat, kb. egy éve csináltattam, csak lesek, h mik vannak :O:O

Még soha egy útlevelmbe se volt semmi ilyesmi.

2010. jún. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem is kértek hozzá ujjlenyomatot?
2010. jún. 15. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, még soha nem kértek. Páromnak van, de ö nem magyar állampolgár. De chipröl ö se hallott...Az mit tud?
2010. jún. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én is csak annyit hallottam, hogy az USÁ-ba nem kell vízum, ha ilyened van, és nem a régi (nem mintha mennék a oda...), de azt is hallottam, hogy az drágább (és hogy az a chipes). Ehhez képest tőlem most kértek ujjlenyomatot, de átlagos árat fizettünk érte, szóval nem vágom...
2010. jún. 17. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!