Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ryanair - repjegyvásárlás!?!

Ryanair - repjegyvásárlás!?!

Figyelt kérdés

Aki repült már Ryanairrel az légyszi segítsen!!! Vhol azt olvastam hogy online check-in csak annak lehetséges akinek nincs feladandó csomagja."A Ryanair közleménye ezzel kapcsolatban arra hivatkozik, hogy minden utasnak lehetősége van az online check-inre, tehát senkinek nem kötelező sorban állni a reptéren – csak azoknak, akik csomagot is fel szeretnének adni. "

Tehát ha csomagot adok fel akkor mindenképpen sorban kell állnom? És a reptéren még kell pluszban fizetni a feladásért? Mert én úgy tudtam hogy az már a jegyárban benne van, feltéve ha max 15 kg.


Állítólag 1 db kézipoggyász is felvihető, de ez az egy személyenként értendő? Ezek szerint a kézitáskám már annak számít és azon kívül én semmit nem vihetek fel??


Légyszi segítsetek...annyira bepánikoltam és annyira nem értek hozzá....:(


Előre is köszi!


2010. máj. 6. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi rendszeresen repülünk a raynair járattal.

Mi mindig viszünk nagy csomagot is,így a súlymérés miatt sorba kell állni..(bárén úgy láttam,hogy mindenki beáll a sorba még azok is akiknek csak kézipoggyászuk volt.Nem tudom ez miért gond,mert nagyon gyorsan megy a sor,és bőven van még idő az indlásra..

A raynair-nél külön kell fizetni a csomagért,de ezt már jegyvásárláskor kifizeted vagyis benne van a jegyárban..Csak akkor kell a reptéren külön fizetni,ha a súly több mint a megengedett.Akkor kell kifizetned a többletsúlyt..

A 1 kézipoggyász személyenként értendő vagyis egy személynek csak 1 kézipoggyásza lehet.nem lehet más dolog nálad.Például sokszor láttam,hogy az illetőnek volt kézipoggyásza,és + laptopja.Mivel ez már két csomagnak számít,így nem engedték át amíg a laptopját nem rakta el a kézipoggyászba.Szóval nem lehet nálad csak 1 csomag ami kézipoggyászként felel meg..(figyelj a méretre is,mert nagy csomagot feladandó csomagnak veszik....

2010. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nyugi, na pánikolj!


Mikor repülsz? És hová?


Én is többször repültem már, a lényeg, hogy 1 kézipoggyász legyen nálad, mikor becsekkolsz ( de hülyén néz ki így leírva), aztán bennt már előveheted a kis tatyódat, ha szeretnéd, ott már nem nézi senki


Jah, és jól nézd meg, hogy mit viszel fel, mert nekem 1x karácsonykor bennt maradt a kézibe a csillagszóró, és elvették, meg 1x a vadiúj kisollómat is :(


Rágó legyen nálad, mert amikor száll fel a repülő, akkor be fog dugulni a füled, olyankor akaratlanul is tátogni fogsz....rágóval jobban fogsz kinézni :)

2010. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jah, még annyi, hogy a reptéren minden sorban van egy méretellenőrző a kézipoggyásznak, ha abba nem fér bele, akkor sajna túl nagy és akkor fel kell adnod csomagnak, plussz pénzért! Erre figyelj majd oda!
2010. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megvettük a repjegyet!!! július 22-én megyünk Alicantéba!!!!:D :D köszi a válaszokat!
2010. máj. 7. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok béna, de próbálok jegyet foglani ryanairnél Bp-Dublin irányba, de akármilyen dátumot választok ki, az eredmény, hogy nincs járat akkor.

mit csinálok rosszul?

2010. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!