Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan tudnék legolcsóbban...

Hogyan tudnék legolcsóbban kijutni Thaiföldre?

Figyelt kérdés

Egy szimpla kiutazás/esetleges visszautazás-ról lenne szó, nem kell se szállás, se kaja, se semmi.

Ahogy egyre több költséget összeszámolok, kezd egy kissi abszurd lenni az összeg. Mert ugye a repjegyen kívül kell még az útlevél, vízum (leghamarabb jövőre mennék, szóval nem lesz ingyen), meg egyéb nyavaják.

Ehhez képest ahogy néztem az utazási irodákat sokkal olcsóbban kínálnak teljes körutazásokat, mint amennyiért én kimennék!

Lehetne ezzel valahogy trükközni, hogy egy kicsit olcsóbban megússzam? Esetleg utazási irodákkal?

Valószínűleg Bécsből indulnék repülővel, nem Pestről, mert ahoz közelebb vagyok...

Esetleg ha valaki tud valamilyen linket ilyesmikről szóló fórumra, vagy valami az is jó lenne...

Előre is köszönöm a tippeket!


2010. márc. 5. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak nem azt akarod mondani, hogy utazol 16 órát oda, ugyanannyit vissza /se szállás, se kaja, semmi/és le is van tudva? Mi ketten voltunk öt évvel ezelőtt magánúton. Megvettük az akciós repülőjegyeket, ott kerestünk szállást/reggelivel/ és élelmeztük magunkat. És persze vittünk költőpénzt is. Csak a repjegyeket vettük meg egy irodán keresztül, de így volt a legolcsóbb. Esetleg érdeklődj a TUI Utazási irodánál. Mi őket vettük igénybe.
2010. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

www.utazas.com

Itt már vagy a huszonakárhányadik thaiföld topik indult, itt annyit olvashatsz és kérdezhetsz amennyit akarsz.

2010. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Repülő út szinte ingyen: [link] remélem jó
2010. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Gyalog, annál olcsóbb nincs.
2010. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dymo ***** válasza:
felpattansz a camping biciklire,és letekersz. igaz h egy kicsit hosszú,de jól körül tudsz nézni
2010. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

18:37-es köcsög spammer, hány helyre akarod még ezt a sz@rt belinkelni?

Csak repülővel tudsz eljutni, szárazföldön az út nagyon körülményes, és csak egy irányba, csak Indiáig, csak az utazás költsége (tehát vízumok, étel-ital, esetleges szállás nélkül) 110ezer Ft.

2010. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A szárazföldi utat már én is kilőttem; mindent összevetve nemcsak körülményesebb, de sokkal drágább is lenne.

Utazási irodákon keresztül lehet olcsóbban kapni repülőjegyet (mindenféle egyéb nélkül)?

Egyébként szerintetek kb. mennyiből jönne ki az út (vízummal, egyebekkel együtt)?

(Első válaszolónak: nem természetesen nem azért megyek, hogy rögtön vissza is forduljak :), de a többi máshogy lesz megoldva.)

2010. márc. 5. 22:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Megnéztem neked, ha mondjuk augusztus közepén mennél ki, akkor a legolcsóbb retúrjegy 167ezer Ft, de ez Bécsből, ammani átszállással. Viszont megéri, mert Budapestről vagy 20ezer Ft-al több lenne, a busz a Bécsi reptére pedig csak 9ezer Ft oda-vissza. A vízumra én találtam egy 2000Baht-os árat (12ezer Ft), de nem vagyok benne, 100%-ig biztos, hogy az a fajta vízum kell neked. itt böngészhetsz:

[link]

2010. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
20:51 ez a link csak segitség...
2010. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy így utánanéztél :)

Hogy milyen típusú vízummal megyek majd, és azt hogyan intézem abban még nem vagyok biztos, majd még utánakérdezek.

A repjegyet nem lehet sehogy se olcsóbban megúszni (tudom, valószínűleg nem, de azért még reménykedem :))?

2010. márc. 6. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!