Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Par het mulva uszodaba megyek...

Pannici2002 kérdése:

Par het mulva uszodaba megyek egy masik varosba . Mit vigyek a taskamban?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
úszódresszt, törülközőt, fürdőköpenyt, papucsot, fésűt, úszósapkát, szemüveget, tusfürdőt.
2015. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
nem is tudom...szerintem heti hideg élelmet...
2015. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
62%
Egy Bear Grylls túlélési könyvet, iránytűt, tűzgyújtót, egy palack vizet, bakancsot, váltózoknit, recés élű kést.Kezdetnek ennyi elég lesz.
2015. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
51%
Vigyél a táskádban egy cápát és ereszd szabadon a vízben!
2015. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt írnám, mint az 1-es + még aprópénzt, hajszárítót (általában van hajszárító, de én a sajátomat használtam, nekünk fizetős volt a szárítás, nálatok nem tudom milyen van.)
2015. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Én fürdőköpenyt nem vinnék, nekem elég a törcsi. Zacsi a nedves ruháknak, néha kell pénz a lakatért letétbe, helytől függ, van ahol igazovány is jó.
2015. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

En rendszeresen jarok, es hiaba hasznalok barmilyen szappant vagy tusfurdot, mindig klorszagu a borom egesz nap.

Ez ellen a kovetkezot teszem: van egy fel literes muanyag flakonom, amibe szorok egy evokanal C-vitamin port. Amikor uszas utan beallok a zuhanyba, a flakont felengedem meleg vizzel es razom egy kicsit, hogy eloldodjon benne a por. Utana ezt a vizet csurgatom magamra es dorzsizem a borom meg a hajam, hogy lehetoleg mindenhova menjen belole egy kicsit.

Utana lezuhanyozok ahogy szoktam.

Amiota ezt csinalom a kutya meg nem mondja, hogy reggel usziban voltam, mert nyoma sincs a klorszagnak.


A borodtol fuggoen vihetsz kremet/testapolot. Meg egy almat vagy egy zacsko ropit. Az uszas nagyon faraszto tud lenni es ha utana meg sokaig tart mig hazaersz, a legrosszabb ha faradtan ehes vagy.


A tobbit leirtak elottem.

2015. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!