Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Angliában más konnektorok...

Angliában más konnektorok vannak. A nyáron szeretnék Londonba utazni. Hol lehet ilyent kapni Szlovákiában?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Londonban bemész egy 99 pennys üzletbe és ott veszel. Vagy bemész egy tescoba vagy bárhová ahol árulnak csatlakozót és veszel. Olcsóbb mint Szlovákiában
2014. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy elektro üzletekben, pl. Datart, Nay, Electroworld. Igaza van az elsőnek, ne Szlovákiában vedd meg, mert akár 20 Eurót is elkérnek érte, Londonban pedig minden sarkon árulnak 1 Fontért.
2014. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Michail Mendoza válasza:
39%
Minek neked angol konnektor?Odakint minden helyiségben van legalább egy beszerelve.Vagy villanyszerelő vagy?Vagy pánikbeteg,aki csak a saját konnektorába akarja csatlakoztatni a fogyasztóját?
2014. máj. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3-asnak: A kérdező szerintem nem konnektort akar vinni, hanem a saját villanyborotvájához vagy más személyes elektromos kütyühöz csatlakozó átalakító dugvillát. Én sem tudom a pontos nevét, de azért megértettem a kérdést.

Kérdezőnek: Ha kint veszed meg, jobban jársz. Ha nem tudsz angolul, viszed magaddal a telefontöltődet, mutatod a eladónak, és tudni fogja, mit szeretnél venni.

2014. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!