Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mire kell felkészülnöm?

Sajtugynok kérdése:

Mire kell felkészülnöm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Finnországban szeretném majd elkezdeni az egyetemet,jelenleg 13 éves vagyok,szeptemberben leszek 14. Sokan mondják/írják azt,hogy Finnország szép hely,meg jó hely,csak kicsit drága ország,de a fizetés az jó. Nem tudom hogy mire kell felkészülnöm azért,hogy ez az álmom megvalósuljon.Jah és még az is hogy nem csak tanulmányi okokból szeretnék kijutni majd,hanem dolgozni,magyarán ott élni. Valaki olyan válaszát is várom,aki már járt kint/kint él de mások véleményét is várom. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2014. jan. 3. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélsz már finnül?
2014. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mint mindenhol északon, a fény hiánya és a hideg az, amit le kell küzdeni. Az én tapasztalataim szerint leginkább a finnek alapozzák az alkoholra ezt a küzdelmet. Szerintem ők és az izlandiak a legjobb fejek az északi népek közül, persze a legdeviánsabbak is. Mindenképp tölts el pár téli hetet a sötétségben, mielőtt komolyan vennéd a kiköltözést, sokan nem bírják, én sem lennék képes huzamosan ott élni.
2014. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen már egy kicsit beszélem a nyelvet,már tanulom netről,mert sehol sem találok finn tanárt a környéken. Tudom ott hónapokig sötét van meg világos utána,ez nekem nem túl nagy akadály,meg a hideg sem. Szeretik a magyarokat meg kedvesek?
2014. jan. 19. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!