Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit érdemes Londonba megnézni?

Mit érdemes Londonba megnézni?

Figyelt kérdés
pár napra megyünk és azt szeretném kérdezni,hogy mit ajanlotok mit érdemesebb megnézni és mit vigyék?15 éves lány vagyok és nem sok mindent lehet vinni kérlek segítsetek, előre is köszi

2014. jan. 1. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy mit érdemes megnézni szerintem egy google keresés megoldja. Teljesen kidolgozott útvonalak vannak minden információval ellátva. Én havi szinten megfordulok Londonban valami biznisz miatt, éltem is kinn 3 hónapot, de nem tudnám olyan összeszedettel leírni, mint egy erre szakosodott blog vagy guide. Persze az is számít, hogy van-e valami mániád, például amikor a barátnőmmel voltunk, akkor első út a Science museumba vezetett, mert imádjuk az ilyen tech csecse dolgokat. De lehet téged sokkal jobban vonz valami art gallary, vagy a természettudományi múzeum. Britishbe szerintem pár nap alatt nem érdemes belekezdeni, hacsak nincs konkrét célod ott.


Az, hogy mit vigyél, pedig attól függ, hogy mi vár ott. Hotel teljes ellátással, house trip, vagy hajléktalanság?

Jó cipőt vigyél, kis kompakt esernyőt, széldzsekit, stb. Semmi olyan nincs, ami józan paraszti ésszel ne jutna eszedbe.

2014. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szuvenírért és érdekes vásárfiáért, vagy nézelődésért én Camden Townba mennék. Ha egyáltalán nyitva van a piac így télen.
2014. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván minél több mindent, amit csak lehet.

Hadd ne kelljen felsorolni - használd a google-t.


Amit kiemelten ajánlok, és talán a google azonnal nem hozza ki:

- menjetek színházba

- menjetek el a Stonehenge-hez

- menjetek el a Harry Potter Studios-ba.

2014. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Időpont ma 18:59

Azért Stonehenge igen messze van Londonhoz. Gondolom 15 évesen csak Londonban lesznek pár napot, és nem fognak külön utazni,hogy Stonhenghez is kimenjenek. Az út elég hosszú, nem beszélve a vele járó költségekről.


Kedves kérdező.

Használd a googlet- Írd be, hogy londoni látnivalók és mindent kiad amit érdemes megnézni.

Ha van időtök akkor menjetek a British múzeumba, nagyon jó.

2014. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen már a google nézegettem, hogy hová érdemes menni:) köszönöm:)
2014. jan. 1. 19:11
 6/15 anonim ***** válasza:

Én most voltam Londonban a nyáron, teljesen egyedül, autó nélkül.

És voltam a Stonehenge-nél.

Mégpedig úgy, hogy egy buszos túrára mentem, ami egynapos, és elvisz a Stonegenge-hez és Oxfordba.

A kérdés persze az, hogy a Kérdezőt érdekli-e egyáltalán ez (nem tudhatjuk, mert nem adott meg támpontokat), és mennyi időre megy ki (ezt sem írta le, mert a "pár nap" sok mindent jelenthet).


Szóval miért is szólsz be nekem azért, mert javasolni merészeltem valamit??

2014. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

6-os

Én is voltam a Stonehengenél, meg legalább 10 angol településen valami utazás, konferencia vagy meeting miatt, de egyiket sem jutna eszembe sem ajánlgatni, ha valaki Londont akarja megnézni.

Azt kérdezte mit érdemes megnézni Londonban. Erre te mondod a Stonehenge-t, ami nem ott van (konkrétan 3+3 óra buszozás). Ez nem a kérdező pontatlanságának tudható be, hanem egy teljesen fals válasz.

2014. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem szállj le rólam, tökre nem érdekelnek a hülye tanácsaid! Nagyképű vagy, és kész.

Nyáron jó jó, ötnapos londoni nyaralásom volt, aminek része volt a Stonehenge is. Azért ajánlottam, mert nekem tetszett. Nem ráparancsoltam, hogy márpedig el kell mennie, hanem azt mondtam, hogy szerintem menjen el, mert jó.

Majd a Kérdező ezen felül eldönti, hogy mit akar csinálni, és mit nem.

Nem tudom, neked az én válaszomhoz alapból mi a fene közöd van!?

2014. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 19:18

Nem azért szóltam be, csak éppen a kérdés az , hogy mi látnivaló van LONDONBAN. Erre te leírod Stonehenge-t..

Ezzel az erővel megírhattad volna Dover szikláit Bristolban, vagy Shakespeare szülővárosát Stratford-upon-Avon-t vagy Avebury-t (ami olyan mint stonhenge, csak itt sétálhatsz a sziklák között) akár Loch Ness-t is.. Ezer csodás helyet tudnék felsorolni de nem ez volt a kérdés. A kérdés csakis LONDONRA irányul...

2014. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha tőled Budapesti látnivalókat kérdeznek akkor mondod, hogy Ópusztaszer milyen szép és szerinted érdemes oda elmenni? Aztán ha valaki szól, hogy hello, Budapestről szólt a kérdés akkor utána még neked áll feljebb? :-P
2014. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!