Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Túrahátizsákot hogyan érdemes...

Túrahátizsákot hogyan érdemes tisztítani?

Figyelt kérdés
Hozzájutottam egy Hervis Kilimanjaro Cervino 50 L, belső merevítéses hátizsákhoz, amiben szerintem tavalyról benne maradhatott valami kaja vagy belefolyt valami, de elég erős, áporodott szaga van. Hogyan érdemes ezt tisztítani? Gondolom gépben mosni több szempontból nem jó (műanyag csatok, stb). Áztatni kéne? Vagy mi a jó mód rá?

2013. ápr. 30. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj egy tisztítóssal, átmoshatja abban a lében, amiben a szőnyegeket és színházi drapériákat szokták.
2013. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Arra sajnos nem volt lehetőség.

Beáztattam egy kád vízbe, amibe tettem némi ecetet és kevés folyékony mosószert, majd pár óra után kicsit átsikáltam és jól kiöblítettem, valamint napon megszárítottam. Eddig jónak tűnik :)

2013. máj. 3. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!