Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan/Honnan szerezzek...

Hogyan/Honnan szerezzek zöldkártyát?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 17:57
 1/10 anonim válasza:
ZPbe, vagy USAba?
2013. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
USA-ba
2013. ápr. 21. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
legegyszerűbben rokon, házasság vagy zöldkártyalottó útján. munka útján esélytelen, kivéve ha valami elismert szakember vagy a szakmádban.
2013. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
azért a házasság sem olyan egyszerű:D bár tény, hogy bátyám is így szerzett.. elvett egy fekete csajt, de emiatt lóg most neki (átszámolva) 2millió forinttal, mer ugye szép legális a dolog (bizniszházasság, az USAban vadásznak rá:D)
2013. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"(bizniszházasság, az USAban vadásznak rá:D)"


Ki vadászik rá?


Én is biznisz házasságot kötöttem, de kifizettem amiben megállapodtunk, és elváltak útjaink. Ez nem szól többről. Okosan kell csinálni, egy jó darabig együtt kell élni, stb és semmi gond. 3 hét múlva megyek állampolgársági tesztre, szóval no para. Egy normálisan lebonyolított kamu házasság bőven kivitelezhető. Persze akik nem élnek együtt, nem adnak a formára, az ráfaraghat.

2013. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyerj zöldkártyalottón.
2013. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
"ki vadászik rá?" végülis tudod mire gondoltam:D hogy random behívnak olyan házastársakat, akiknek az egyik tagja külföldi, és egymás szokásairól kérdezgetik őket. amúgy ja.. a jó szervezés biztonságot nyújt, de ez kb mindenre igaz:D ha jól tudom van egy lista az interneten, hogy ilyen vizsgálatnál mit kérdezhetnek, szóval az is megoldás, ha szépen bemagoljuk a másik dolgait ez alapján:)
2013. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, van ilyen lista a kérdésekről, mi is betanultuk őket, de nekünk csak közös interjú volt, külön nem hívtak be bennünket, mert nem voltunk gyanúsak. Van egy amerikai ügyvéd barátom, ő adott nekem egy belső infót, mi alapján gyanús egy pár, illetve miket figyelnek az interjú alatt, mi az ami gyanús.
2013. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Magyar kártyapakliban van 8 ! /Hihihi
2013. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha, szerződéses katona vagy a US Army-ba, vagy a US Marines-ba (kb.:5 évig) akkor szerintem a leszerelésed után adnak.
2013. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!