Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Lehet vízipipát szállítani...

Lehet vízipipát szállítani repülőn?

Figyelt kérdés
Írországba megyek repülővel és vinném a pipámat is, aminek ugyebár a középrésze fém.. nemtudom hogy ez okoz-e bonyodalmat a reptéren, vagy sem. Szerintetek?
2009. aug. 28. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Abban a csomagban ami a raktérbe megy nyugodtan lehet, de még azt is megkockáztatom, hogy a kézipoggyászban is viheted, ugyanis a fémek nincsenek kitiltva,csak kés, olló, ilyesmi, tehát amivel sérülést lehet okozni.
2009. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiptomban vettem és simán hazahozhattam, nemvolt komplikáció. Dohányt is lehet vinni, de ezt már pontosan nemtudom, személyenként kb 1 nagydoboznyit (tudod, amiben 10 kicsi van... :)), de nem valószínű, hogy lebuknál 10 nagydobozzal se:D
2009. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem Angliába már vizipipát

Érdekes volt. Felvittem a fedélzetre és a biztonsági ellenőrzésnél kipakoltatak, mondván, hogy vizipipával nem csak dohányt szoktak szivni (szerencsém volt, hogy jogot hallgattam és a tételsorok nálam voltak :). De végülis átengedtek, persze az ellenőr mondta, hogy ha az angolok megláttják, akkor valószinű elveszik, mert nem szeretik az ilyesmit.

De végül az angolok nem látták és épségben hazavittem Wolverhamptonba. Szóval szerintem nyugodtan kiviheted, de készülj fel rá, hogy kipakoltathatnak és vigyél vele dohányt is...nehogy rádfogják, hogy füre kell.

2009. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tunéziából hazafelé jövet hangsúlyozta ki az idegenvető, hogy vizipiát kézipoggyázban egyedül a kerámia részét lehetett szállítani, többi részét befelé a poggyászba! Nos ez Tunézia. Ha tudod milyen légitársasággal utazol, nézz utána a weboldalukon, biztosan le van részletesen írva. - ha mégsem lenne külön kiemelve, akkor egy help e-mail indent megold :D - Jó utazást!
2009. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyiptomba velünk kivetették a kézipoggyászból és a raktéri csomagba kellett betenni.
2009. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jordániából hazafelé 3 vízipipát vittem, egyet csak úgy kézben és senki nem szólt egy szót sem miatta :D
2011. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!