Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Holnap utazok repülőgéppel...

Holnap utazok repülőgéppel Írországba. Tényleg nem vihetek be magammal a tranzitba két fél literes üdítőt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 18:30
 1/6 anonim válasza:
90%
Sajnos nem.
2009. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
A repülőtéren kell megvenned jó drágán. Valakinek bomba üzlet.
2009. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

en pont 1 hete jottem vissza (Irorszagba), otthoni nyaralasbol...


a vamvizsgalatnal csak maximum 1 liter folyadekot vihetsz at es csak 1 decis kiszerelesbe (ez altalaban nem udito szokott lenni, hanem fogkrem, arckrem, hajfestek, turorudi, ... barmilyen folyekony, kremes dolog).


nagyobb folyadekot az utasterbe nem vihetsz csak a csomagoddal kuldheted fel


ferihegyen van bent bolt, nem vagyok most biztos benne de talan 2 euro korul van egy fel literes ucsi a vammentes reszen, nem szoktam figyelni az arat, de ertemes felvinni mert a repulon meg dragabb ott 3-4-5 euro 2 deci ital (attol fugg mi, asvanyviz, kave, vagy sor, kis uveges italok... van ami meg dragabb)


de arra figyelj, hogy barmit veszel a vammentes teruleten (a vamvizsgalat utani boltokban) azt is be kell tenned a csomagodba, nem vihetsz fel meg egy teli nejlonszatyrot, csak 1 poggyaszt...


mondjuk en 4 csik cigit "becsempesztem" a kabat alatt, mert mar nem fert be a borondbe...

2009. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
A vámmentes területen akár lakóházat is vehetsz és vihetsz a gépre. Nem kell a kézipoggyászba csomagolni... Sőt, ha kedved tartja nyolc szatyorral is mehetsz. SEMMI nem tiltja. Sok olyan dolgot tudsz venni, ami nem is "méret" kézipoggyásznak. Tehát nem kell "csempészni", meg nem kell "dugdosni". Nyugodtan vidd szatyorral.
2009. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ja,... ja... :]


Jól írják a többiek!

A vámvizsgálaton nem viheted át, de a tranzitban kényelmesen megveheted az üdítőket és amit a tranzitban veszel, azt felviheted a gépre is! :D

2009. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki lepontozta, az mért tette? Talán nem helyes az első két válasz? Akkor mért nem írta ide a helyeset?
2009. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!