Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 20 kg-nál több csomagot nem...

20 kg-nál több csomagot nem is vihetek repülőn, vagy gondolom fizetni kell érte?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden légitársaságnál más a határ. Van ahol a darabszám van megadva+ súly, van ahol csak a súly. Nézd meg a légitársaságod honlapján, hogy erre a járatra mi vonatkozik.

Vihetsz természetesen többet, csak fizetnek kell érte.

2009. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom egydül mész-e, de ha nem, az se lehet gond, lehet hogy valaki nem is visz semmit egyáltalán vagy 5 kilót, és ,,oda" átmehet a tiéd.
2009. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Légitársaságon múlik. A fapadosok szigorúan veszik a súlyhatárt, és behajtják a pótdíjat, hagyományos társaságok, pláne ha tengerentúli, drágább járaton vagy, elnézőbbek. Thaiföldről pl. jöttem haza Malévvel 32 kg-os csomaggal, és egyetlen árva szót nem szóltak érte. A csoportunkban lévő másik 7 embernek is hasonlóan túlsúlyos poggyásza volt. Gondolom, szokva vannak, hogy ott mindenki hülyére vásárolja magát, és mivel egy kis leleményességgel jóval olcsóbb társaságokkal is lehet utazni, nem ezzel akarják elriasztani a klienseket.
2009. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
csatlakozom az elöttem szolókhoz, az egyik r. társaság db.-ra megy személyenként csak egy bőröndött vihet az ember a kézi pogyászán kivül, a másiknál meg lehet személyenként 2 bőrönnd de a súly a lényeg ha túlléped akkor fizetni kell érte.
2009. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát magyar gépeken súlyre megy, amerikában darab, de inkább midnkettő
2009. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!