Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Elvehetik a gyógyszert?

Elvehetik a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Viszek fel a gépre egy doboz deadalont, kb 18 órás út lesz 3 átszállással ehhez nekem repülőre kb 3-4 darab kell majd de azt mondták, hogy ha megérkeztünk a feladandók még nem biztos, hogy azok is megérkeznek viszont fogunk még aznap buszozni is és nekem oda is kellene a deadalon. És az a problémám, hogy azt írják, hogy csak annyit vigyek fel a gépre amennyire a repülés alatt szükségem van nah ez a 10 szemből 3-4...a kérdésem,hogy elvehetik a gyógyszert hogyha több van a dobozban mint amennyi kell? Az a

baj, hogy nem bírom a buszt sem és ha nincs nálam akkor kikészülök...:P


Bocsi lehet,hogy hülye kérdés de életemben most utazok először repülőn és mindentől parázok, hogy ne vegyenek el semmit...:S

Köszi előre is a segítséget!


2011. aug. 11. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem magyarázd el, ha kötekedni kezdenek, hogy miért van nálad annyi. azt még megértem, hogy esetleg a kézipoggyászból kiveszik valahol, ha több van nálad, mint amennyi az útra kell. DE gondolom a 18 oras repulöut utan fogsz buszozni, akkor meg mar a feladott csomagod is nalad lesz. abba meg siman tehetsz gyógyszert, meg italt is, abból nem hiszem, h kiveszik. bar szerinem siman felviheted. ha mindentöl parázol, akkor meg hivd fel a legitarsasagot, es kerdezz ra.
2011. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
senki nem fog érte szólni, nyugodtan vigyed az egesz dobozzal, vagy kettövel, vagy amennyivel akarsz. KELL és kész!!! Amugy hova a f@szomba utazol 3 átszállással????
2011. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vesszük el. (Ez a munkám.)

A folyékonnyal lehetnek esetleg problémák, DE ha a gyógyszert az eredeti dobozában tartod, a levélből nem vetted ki, nem lehet baj.

Repüléskor is rosszul vagy? Sajnálom...

Jó utat!

2011. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem veszik el. Én is 3 átszálással repültem, 20-on akárhány órát, 4 doboz gyógyszerrel. Nem szóltak érte.
2011. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!