Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mien zenék mennek Óceánjáró...

Mien zenék mennek Óceánjáró hajó diszkójában?

Figyelt kérdés

Állítólag 40-50 éves amerikaiak a vendégek.

Tehát akkor beatles stb? Ha valaki már volt, akkor irjon pls.. :)


2011. máj. 4. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Olyan szó nincs, hogy "mien".

Esetleg milyen...

2011. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem butaság.

Egy óceán járó hajó általában több ezer utast szállít, itt megtalálható a 0-100 évesig mindenki. így több szorakozási lehetöség is van, mint bárok, discok, koncert terem, színház. a discok is lehetnek több fajat, akár olyan hogy 60-70-es évek zenéje, vagy mai zene, de általában egy disco van és ott minden nap más a téma.

még ilyen hajón nem voltam, de karibtengeren voltam egy óriási 5 csillagos szállodában, ott pl a medence bárban napközben mai zene ment, este a fö bárban általában élö zene ment ami nagyon hangulatos volt koktélozás közben, és volt egy színház rész, ahol minden este valami müsor volt, és azután normál disco.

2011. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mienért bocs, tényleg :)

Azért érdelődöm, és próbálom körbejárni a kört, mert készülök óceánjáró halyóra zenélni (DJ), és ezt az infot kaptam, hogy átlag 40-50 esek vannak és 90%ban amerikaiak, és valószínűleg az ő száj, vagyis fül izlésüknek megfelelő zenére vevőek a legjobban....

2011. máj. 4. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Még mindig azt mondom hogy butaság.

A zenék nagyon változtosak, ahogy írtam tuti minden nap más a téma.

A másik meg ha az oceánjáró európa körül megy akkor nagyrészt európaiak lesznek rajata. mikor a karibszigeteken voltunk akkor a hotelünk éppen Kanadai családokkal volt tele mert kanadában iskolaszünet volt.


nézzd meg hogy merre járnak ezek a hajó, a legtöbb egy nagy kört bejár, és külömböz lehetöségek vannak be és kiszállásra.

gondolod hogy egy 40-50 éves ember egyedül utazik? egy 40-50 éves embernek 0-30-ig terjedö gyerekei lehetnek akiket szintén visz magával. + megy a nagypapi meg a nagymami is. vagy is mindenki megtalálható rajta.

2011. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Johann Strauß keringői menőek!
2011. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ekeke ***** válasza:
Grétsy László egyvelegeket hallgatnak szívesen.
2011. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hülyeség!! Én 2 év alatt sosem hallottam Beatlest :)

Attól is függ milyenek a vendégek összetétele, de például egy CArnival típusú hajón abszolút modern zenék mennek. Rihanna, Lady Gaga, Beyoncé, latin számok...

2011. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!