Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repülövel utazom kedden de...

Repülövel utazom kedden de lejárt az utlevelem de van uj személyim az is jo?

Figyelt kérdés
ha a reptéren veszek egy karton cigit felvihetem kézi pogyászként a gépre?
2009. márc. 7. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

attól függ hova mész.

EU-n belül jó.

mit ne mondjak jókor vetted észre :P :)

2009. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hollandiába utazom azaz Amsterdamba kedden ,igen jokor vettem észre hogy lejárt az utlevelem ez van :(
2009. márc. 7. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen EU-n belül jó a személyid. Ha a karton cigit a duty freeben szed, akkor nem is tudod máshova tenni, kénytelen vagy felvinni a gépre, mert addigra már rég túl vagy a becsekkoláson, ergo csak a kézipoggyász van nálad. ( Egyébként, ha az egy darab kézipoggyász miatt aggódsz, az lehet két kisebb táska, plusz laptop, plusz kabát, pluasz amit a duty freeben összevásároltál. Nekem sosem szóltak emiatt.)
2009. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jo Hollandiaba az uj szemelyi is, es a cigit is felviheted, sot meg italt is tudsz ott vasarolni, meg parfumot, szoval olyan dolgokat, amiket amugy nem tehetsz a kezipogyaszodba.

Jo utat amugy, remelem kikoltozol, vissza nem jossz mar:))) En is kint vagyok.

2009. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen jó a személyi igazolvány. Ugyanis nem derült ki, hogy HOGYAN jut el Amszterdamba. Én nem egyszer utaztam már úgy EU-n belül, hogy közben volt egy "kilépésem" az EU-zónából. Tipikus jelenség pl. Svájc, Zürichen keresztül igen olcsó utazni.

Tehát HA EU-n belül maradsz, a személyi igazolványod elegendő lesz.

2009. márc. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
UTOLSÓ!!!! Ha repülővel megy, akkor hogy haladna át Svájcon??? :D:D
2009. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!