Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Segítséget szeretnénk kérni,...

Segítséget szeretnénk kérni, Horvátországba készülünk, szállást interneten foglalnánk? (a többit alább)

Figyelt kérdés
Az UNILINE internetes oldalán keresztül foglalnánk a szállást. Kérdésem az lenne,ismeri-e valaki ezt az oldalt,illetve volt-e már vele kapcsolata? A szállást úgy kellene kifizetni,hogy 30%-ot 24 órán belül a foglalástól, a maradék 70%-ot pedig 10 napon belül át kellene utalni az iroda számlájára. KÉtségeink vannak a családdal,mennyire biztonságos lehet ez,nem átverés-e?
2010. júl. 8. 14:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Felhívtuk a horvát magyar nagykövetséget,ahol azt mondták,hogy nem ismerik a horvát utazási irodákat,előleget valóban szoktak kérni,de nem tudják megmondani mennyire biztonságos ez a dolog. Félünk tőle,mert amúgy sem vagyunk egy nagypénzű család,nem szeretnénk,ha elvészne a pénz,viszont gyorsan akarunk cselekedni,mert már ígyis alig találtunk pár szabad szállást. Köszönöm a segítségeket!
2010. júl. 8. 14:14
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi a www.kroza.hu-n foglaltunk szállást. Az ár 30 %-át utaltuk át előre, ezután megkaptuk a foglalásról a számlát, voucher-t. A fennmaradó összeget a helyszínen kellett fizetni.

Ha már eleve ilyen bizalmatlanul indultok neki, akko rinkább keressetek másik irodát, mert a végén még véletlenül igazatok lesz :-((

2010. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon azt írják,hogy 30%-ot 24 órán belül kérnek, 10 napon belül pedig az összes többit és utána küldik a vouchert. igazából ez a furcsa nekünk.
2010. júl. 8. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nekem is elég furán hangzik, és én sem bíznék benne a helyetekben! Az természetes, hogy kérnek 10-20-30% előleget a legtöbb szálláson, majd helyben kell kifizetni a maradékot, de hogy előre el kelljen utalni az egészet, én ebbe nem mennék bele! Nem találtatok esetleg pár oldalon magánapartmanokat, ahol személyesen a tulajjal lehet felvenni a kapcsolatot?

Esetleg nem lehet megbeszélni az irodával, hogy inkább helyben szeretnétek a maradék 70%-ot kifizetni ha a kulcs a kezetekben van?

Sajnos érdemben én sem tudok válaszolni, mindenesetre ilyen feltételekkel én is kétkedve mernék belevágni, inkább keresnék másik szállást!

2010. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most megnéztem gyors a honlapot, elég megbízhatónak tűnik így oldal alapján, de én lehet akkor sem merném elutalni az egész összeget előre...
2010. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Keresgetünk nagyon sokfelé,de az a baj,hogy elég későn fogtunk neki a szálláskeresésnek,így már nem nagyon van szabad. Próbálunk más megoldást találni,de sajnos nehéz.
2010. júl. 8. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:

14:53-as vagyok

Nyugodt szívvel elindulhattok előre foglalt szállás nélkül is. Vannak kint turisztikai irodák, ott segítenek, de az út szélén is álldogálnak emberek "apartman" táblával a kezükben. Szóval szállás egészen biztos találtok előre foglalás nélkül is, sőt még sokkal olcsóbban.

2010. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én ismerem az oldalt,(pontosabban halottam róla)

és szerintem az ugy jobb és kényelmesebb(ez nem biztos)de megbizhatobb ha ott kerstek egy ottani irodában foglalnátok le vagy vannak olyan apartmanok ahol ott kell helyben lefoglalni.Rem. segitetem:)

Ui.:Jó nyaralást!

2010. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!