Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan autókölcsönző, ahol...

Van olyan autókölcsönző, ahol úgy is bérelhetünk autót, hogy Horvátországba mennénk vele?

Figyelt kérdés
A 16 éves Swiftünkkel sajnos nem merünk nekivágni. :) de mindenképp autóval szeretnénk menni, kutyát is vinnénk.
2010. máj. 29. 05:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak az autókölcsönzök tudják megmondani.

Azt tudom hogy az eun belül nyugateurópából keletre nem lehet menni, mert az autókat nem biztosítják oda, de pl belgium némtország között lehet velük menni. Lehet mivel nem Eu horvátország ezért nem lehet. vagy is elmehtesz mert senki nem nézi, csak ha baleseted lesz, akkor extrán megbüntetnek, és neked kell mindenféle költségeket állnod.


De menjetek repcsivel kutyával és béreljetek ott autót, talán olcsobb is lenne.

2010. máj. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
bár nem én voltam a bérlő, de tavaly előtt mi bérelt autóval (klímás, hifi-s kisbusszal) mentünk Horvátországba nyaralni! szóval valószínűleg tudtok bérelni ti is
2010. máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Biztos, hogy lehet, de többe kerül mint ha nem vallod be. Viszont ha bármi baj van és kiderül, az gáz.
2010. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Javaslom:

[link]

2010. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Repülőre még nem gondoltam, de nem hiszem, hogy olcsóbb lenne. Bár manapság ki tudja, majd utánanézek. :)
2010. máj. 29. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!