Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mely ország lehetne a legjobb...

Mely ország lehetne a legjobb választás WorkAway-ezni az alábbiakat figyelembe véve?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lényeg, hogy ki szeretnék menni jövő nyáron WorkAway-ezni egy olyan országba, ahol francia a hivatalos nyelv.

A probléma, hogy sok minden érdekel, de mégsem tudom, melyik lenne a legjobb.


Afrikai országok egyelőre kizárva, első egyedül megtett utamnak talán kicsit ütős lenne :D


Franciaország déli részén már voltam, a Côte d'Azur-on. Nagyon tetszett, főleg az, hogy a sztereotípiákkal ellentétben ilyen nyitott, mosolygós embereket még nem láttam (de talán ez az orrfennhordás inkább Párizsról van elhíresülve).


Gondoltam Kanadának a Québec-i részére. Bár nem igazán vagyok még hozzászokva ahhoz az akcentushoz, biztos érdekes lehetne ott is pár hónapot eltölteni, na meg ugye egy teljes más kontinensen :)


Ami még nagyon vonz, de elképzelni sem tudom, milyen lehet, azok a tengerentúli francia területek, szigetek.


Ami egyelőre fontos, hogy a kijutás se legyen túl drága, mert bár oké, hogy ingyenes ellátás meg minden, de anyagilag most nem hiányozna több százezres jegyköltség. De ezt gondolom meg már nekem kell figyelni, hogy mikor hogy alakulnak a repjegy árak.


Ha számít valamit, alapvetően csendesebb egyéniség vagyok, de ennek ellenére egyébként nem nehéz megtalálni velem a közös hangot, szívesen ismerkedem.

Az időjárás nekem teljesen mindegy, inkább az esős területeket hanyagolnám (abból is ezt az óceáni fajtát, de ki tudja, biztos azt is lehet szeretni, főleg, ha jól érzi magát ott az ember)

Angolul beszélek, nem akadály, ha 2 nyelvű a hely (Kanada ezért is tetszene, két legyet egy csapásra :D)


Ééés szerintem ennyi röviden (vagy hosszan, nem tudom xd)


Vagy döntsek inkább csak a munkát nézve, a helyet meg majd úgyis azt fogom szeretni, ahova kerülök?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


(Jövőre 18/L)



2017. szept. 21. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz százezreket költeni utazásra akkor Kanada mégis hogy került képbe? 400k alatt nem úszod meg oda-vissza. Annyiból meg elmehetsz valami trópusi helyre is ami azért fényévekkel izgalmasabb.
2017. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Igen, az eléggé sántít ott. Tudom, hogy drága, de láttam már olyan időszakos kedvezményt, hogy 93 000 vmennyi retúrban, Budapest - Montreal.


De ehhez tényleg nagyon szerencsésnek kell lenni.

2017. szept. 21. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
aha oké ő izé, de azt tudod ha gondnokság alá vagy helyezve akkor ha betöltöd a 18-at akkor sem utazgathatsz kedvedre
2017. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ismerősöm szintén 18 volt, mikor első WorkAway programjára ment, egyedül.

Miért ne lehetne, ha nagykorú?

Másik lány, akinek apuja Londonban lakik, 15 évesen is simán egyedül repült ki hozzá, reptéri segítséget sem igényelt.

2017. szept. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!