Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van-e olyan oldal, embereket...

Van-e olyan oldal, embereket cseréket valósítanak meg országok közt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mint mondjuk egy iskolai diákcserét, csak itt bárki részt vehet benne. Például én egy spanyol emberrel lefixálnám, hogy ha ő eljön ide én is elmehetek hozzá. Van olyan oldal amely ezt segíti?
2010. máj. 15. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Keresgélj a google-ban ilyen kulcsszavakkal:

high school student change europe


Elég sok honlap foglalkozik a témával!

2010. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én olyanról is hallottam, ahol ugyanabban az időpontban cserélnek az emberek lakhelyet pár hétre. A nyaralás alatt egymásnál laknak, majd hazajönnek.

Amúgy rengeteg ilyen tábor van, csak nem nagyon híresztelik őket, mindig az az érzésem hogy a felső 10 ezer elitjeinek tartják csak vagy legalább is akinek van némi kapcsolata, hogy bekerülhessen! :) Az unió szokott ilyen nemzetközi diák találkozókat szervezni, de több általános, közép és főiskola is tart csereprogramokat. Nálunk lehetett jelentkezni más iskolák ilyen programjaiba is.

Kicsit elrugaszkodva ettől, lehet menni önkéntes munkákra is 2-3 hétre, olyan témát választhatsz ami neked legjobban tetszik, és gyakorlatilag napi néhány óra munka mellett nyaralsz egy x fős nemzetközi csapattal. Hány éves vagy?

2010. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 éves, így gondolom nem nagyon önkénteskedhetek, vagy igen? Mesélnél még ezekről?
2010. máj. 19. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!