Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol lehet megnézni a neten,...

Hol lehet megnézni a neten, hogy egy vonat melyik vágányra ér be egy adott állomáson?

Figyelt kérdés

Kerestem az elvirán, de sajnos nem találtam meg.

Előre is köszönöm a segítséget?


2010. máj. 8. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet sehol se megnézni. A nagyobb állomásokon, mint pl:Nyugati,Keleti stb. ki van írva. A többi állomáson bemondják.
2010. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legtöbbször a menetrendben kiírt vágányszám sem stimmel.Ezért van a menetrend alján feltüntetve, hogy: A vágányváltoztatás jogát fenntartják.

Szegeden pl. amelyik szabad-arra fut be.

2010. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ettől féltem, azért köszi!
2010. máj. 8. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb vasútállomásról indulsz (Nyugati, Keleti), akkor hatalmas táblán ki van függesztve melyik vágányról fog indulni. Készülj sprintre, mert nekem volt már olyan, hogy az utolsó 3 percben írták ki, és az állomás másik végéből indult. Kellemes hatalmas bőrönddel rohanni.

Ha egy nagyobb városéról beszélünk, általában ott is ki van írva, de be is mondják, hogy melyik vágányról mikor honnan érkezik, és hova tart, avagy honnan indul. Ha egy kis városról beszélünk, és véééletlenül egynél több vonat van az állomáson, akkor meg kell kérdezni valamelyik vasúti dolgozót, néha ki is van írva, egy nem digitális táblára, de itt is bemondják.

Egy falun pedig kb egyetlen egy sínpár van, így nagy választási lehetőség nincs :)

2010. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!