Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy fiu...

Szerintetek ciki ha egy fiu narancssarga bőröndel utazik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Ez egy rendes szív. Jól is néznénk ki, ha hímnemű emberi egyedek kizárólag fekete vagy szürke vagy tudomisén milyen színű bőrönddel utazhatnának... Ruhájuk is lehet mindenféle, csak láttál már embereket...
2016. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
*szín
2016. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne másokhoz igazodj. Légy végre önmagad.
2016. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!!!
2016. jún. 19. 22:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, egyrészt mégse egy rózsaszín Disney-hercegnős bőröndről van szó, másrészt én inkább azokon szoktam röhögni, akik csomagfelvételnél a futószalag mellett állnak és keresik a 200 egyforma fekete bőrönd közt a sajátjukat :D
2016. jún. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kérdés se semmi de a válasz se:


> Dehogy ciki, egyrészt mégse egy rózsaszín Disney-hercegnős bőröndről van szó


Ebből lett a pink shirt day. [link] Idén, hogy az ilyen marhaságokat magunk mögött tudjuk, a kanadai miniszterelnök rózsaszín pólóban jelent meg ennek alkalmából.


De ha az nem elég és Disney, akkor idézzünk egy Pixar filmet:


Hát, hát, és ha rózsaszín? Hidd el, semmit sem számít a szín. Az hogy ilyen vagy olyan, nem nagy csuda. Lehet rőt, bíbor vagy levendula.


[link]

2016. jún. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
repülőn pont előnyös, mert majdnem minden bőrcsi sötét
2016. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os, engem nem zavar, ha valakinek rózsaszín Disneys bőröndje van. De tény, hogy ha fiú lennék, nem mernék azzal mászkálni. Pink Shirt Day rulez, erről nem hallottam eddig :)
2016. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a narancssárga a kedvenc színem, szard már le a nyomorult társadalom átlagos "szabályait" :D
2016. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gyilki válasza:
NEM!
2016. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!