Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapestem a 8ker mennyire...

Budapestem a 8ker mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert ismerőseim éppen ott szálltak meg valahol és tudni akarom h mik várnak rájuk :D
2010. ápr. 7. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
nem az, én odajárok iskolába, eddig még semmi rossz tapasztalatom nem volt
2010. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Annyira nem gáz . (De egy jó tanács kevés telefont ne nagyon vegyék elő az utcán)cigányok miatt.
2010. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem annyira veszélyes mint mondják
2010. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
57%
Attól függ, hogy melyik részén vannak. Én a Nagyvárad térre jártam suliba, az a rész nappal nem gázos. Ellenben pl. a Fecske utca...nincs az a pénz, hogy oda betegyem a lábam még nappal se...
2010. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Egy biztos, én nem mennék arra. A kocsi ajtaját is bezárom, ha arra tévedek...
2010. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csak bizonyos részei olyan veszélyesek ahogy azt beállítják. Én egy viszonylag új építésű lakóparkban lakok a 8 kerben, ha éppen pesten tartózkodom, de eddig csak jó tapasztalatom volt, legalább is forgalmas helyeken. Azért az elhagyatottabb utcákat én is kerülöm! :)
2010. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én laktam egy fél évig kb a kellős közepén, sokat sétáltam - éjszaka is, ha buli után nem volt busz vagy ilyesmi. Pesten alapból nem tartok magamnál nagy értékeket, készpénzt se, soktízezres telefont se, mivel volt, hogy megpróbálták kipakolni a táskám (a négyeshatoson...). A nyolcadik kerületben egy plusz dolgot fontos megtenni: ne gyújts rá! Táskámra, telefonomra, ékszeremre sose utaztak, de cigivel minden sarkon megpróbálnak lehúzni. Egyébként tíz éve még tényleg nagyon gáz volt a kerület, utcai verekedések, stb., de ma már sokat javult a helyzet, sok lepusztult ház helyére új házakat építenek, ahová nem a cigány családok költöznek be, hanem konszolidáltabb emberek, így egyáltalán nem kell félteni az ismerőseidet :)
2010. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magdolna negyed a leggázosabb. Na meg a Kínai rész...
2012. febr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!