Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Legszívesebben Görögországba...

Legszívesebben Görögországba mennénk nyáron nyaralni, de félek a jelenlegi helyzet miatt. Szerintetek Olaszországnak mennyire jó a tengerpartja?

Figyelt kérdés
Mindenféleképpen repülővel mennénk, és Olaszországba egészen jó fapados árak vannak, de még sosem voltam ott. Szívesen mennék Horvátországba, de oda nem nagyon van repülő... Ha nekem a tengerpart a legfontosabb szempont, akkor jó lehet Olaszország is?
2016. ápr. 24. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Értem, köszi és a csizma talpa? ( biztos most fogna lehúzós kommentek jönni :( jó majd rákeresek
2016. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az Calabria nagyrészt, még nem voltam ott, de egy barátom ott élt évekig, az egészet bejárta. Gyönyörű tengerpartjai vannak, de elég lepukkant, persze ha valaki az autentikus helyeket szereti, és nem zavarja, hogy a falvak, városok nincsenek kipucolva, akkor tökéletes nyaralóhely is lehet. Nekem jobban tetszenek a rendbetett városok, de ez már tényleg ízlés dolga. Sok imádott célpontomról (Cinque Terre, Garda-tó, Amalfi-part) kaptam már meg, hogy pfuj, turistás.
2016. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vannak ott is érdekes nyaralóhelyek. Kicsit rányomja a bélyegét az, hogy ezek Olaszország szegényebb régióihoz tartoznak (pl Basilicata, Calabria...de Puglia már kevésbé)

Onnan ezekről olvashatsz a NI-n:

Polignano a Mare: [link]


Metaponto: [link]


Maratea: [link]


Otranto: [link]


Tropea: [link]


Vieste: [link]


Soverato: [link]


Reggio: [link]


...amelyeknek van közvetlen tengerpartjuk. Ezenkívül számos érdekes helyre el lehet onnan is menni kirándulni, kissé beljebb a szárazföld irányába, ha már unod a tengert.

2016. ápr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én voltam Bibionebe és mesés hely, bátran tudom ajánlani bárkinek aki Olaszországban gondolkozna:) A hotelek csodaszépek, mi nem a legdrágábba voltunk, pedig a kiszolgálás 5* volt és maga a szoba/lakás is olyan volt, amibe hosszú távon laknék. A part 5 perc séta de volt medence is. És kisbolt szinte a szomszédban.
2016. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!