Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Betegség nyaralás alatt....

Betegség nyaralás alatt. Neked milyen betegséged lett nyaralás alatt?

Figyelt kérdés

Én Dubaiban, Izraelben, Tunéziában és Egyiptomban is elkaptam egy egy csúnya gyomorfertőzést.

Sajnos hiába fogadom meg mindig, hogy nem eszem veszélyes dolgokat, mindig jön valami amitől gyomorfertőzésem lesz.


Egyiptomban e coli.

Az volt a legdurvább, azt hittem koporsóban szállítanak majd haza.


Nektek milyen panaszotok volt eddig nyaralás alatt?



2016. ápr. 20. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Szétutaztam az agyamat, ráadásul mindig csapvizet iszom, és sosem volt semmi bajom.

Igaz, nekem itthon sem szokott bajom lenni. Sőt, a családunkban senki nem gyogyós, nem tudok idegbetegségről, és általában rendben van a bélperisztartikánk.

2016. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó neked.

:-D

2016. ápr. 20. 18:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lekopogom, eddig még semmi bajom nem volt, pedig bejártam a fél Világot.

Ráadásul én olyat pl. nem tartok be, hogy csak palackozott italt lehet inni, vagy nem lehet koktélt inni a jégkockák miatt.

A higiéniára egyébként mindig nagyon figyelek, itthon is. Van nálam nedves törlőkendő, gyakran mosok kezet, stb.

2016. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
En eleg sok helyen jartam, Indiat es az arab orszagokat is beleertve, soha nem kaptam el semmit. Igaz, az en modszerem az, hogy reggel es este egy kis kupica szesz (whisky, palinka vagy ilyesmi) - no vagyok es nem vagyok alkesz, ezt csak utazaskor csinalom, viszont atfertotleniti a beleket es nem lesz bajod. Pedig Indiaban meg fagyit is ettem... Jo, azert betartom hogy pl palackozott vizet igyak meg ilyenek.
2016. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer Németországban valami rosszat ehettem, és menni kezdett a hasam pont akkor, mikor haza kellett indulni vonattal.


Eléggé féltem, hogy hogyan fogok egyáltalán a vonatig eljutni, ha a mosdóból sem tudok kijönni... De szerencsére pont indulásra összeszedtem magam. Kb. 2 órát szenvedtem kora reggel-délelőtt.


Elég nagy szerencsém volt, mert ennyiben maradt az egész, miután "megszabadultam" a problémás ételtől.

2016. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Mexikóban egyszer viz ment a fülembe. Begyulladt. Kihivtuk a szállodai orvost, de nagyon drága volt, igy elöször nem vettük igénybe. Mivel nagyon fájt és már aludni sem tudtam, mégiscsak igénybe vettük. Kaptam antibiotikumot meg egyéb fülcseppet. 450 us dollárba került. Azóta nagyon vigyázok, ne menjen viz a fülembe.
2016. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bulgária-hányás.
2016. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Hongkongban baromira leégtem, viszont a légkondi miatt meg megfáztam. Képzeljétek el amikor tüszenteni kell, úgy, hogy levagy égve.. Borzasztó. Viszont elég gyorsan kilábaltam a dologból, 1 napot feküdtem másnap már jobb volt.

Párszor hánytam is, de általában a hosszú utazás készít ki. (jetleg mellékhatása :) )

Én odafigyelek nemigen iszom csapvízet külföldön.

2016. ápr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is sokfelé jártam, de komolyabb bajom nem volt. Egyiptomban kaptam én is hasmenést, de nem volt olyan súlyos. Nagyon jók a helyi gyógyszerek.

Amúgy ha ilyen érzékeny a gyomrod, tényleg a legjobb rá a napi két feles.

2016. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem Cubaban volt enyhének mondható hasmenesem. Többször is ràmjött, de szerencsére ettől jobban nem betegedtem meg.

Egy masik alkalommal repülőtéren ettem egy húsos pizzaszeletet, ejszaka folyamatosan WC-re jártam (hányás, hasmenés) szerencsére gyógyszer megoldotta a dolgot és pár nap mulva helyrejött a gyomrom.

2018. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!