Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit veszítenék ha salgótarjánb...

Mit veszítenék ha salgótarjánból mennék lakni Kazahsztánba?

Figyelt kérdés
az urál hegység mellett él egy rokonom ő egyébként szlovák de tud oroszol perfekt és ő szerinte kegyetlen jó az életszinvonal szlovákiához és magyarországhoz képest mondta hogy ha akarok lakhatok nála egy ideig és később kereshetek albérletet ,és nagyon bizonytalan vagyok, ebbe egyébként minimálisan tudok oroszul :) /19 F
2010. ápr. 3. 22:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
salgótarjánból akárhova is mész csak jobb lehet ;)
2010. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,köszönöm ezekszerint okos dolog odamenni,de ha valaki tud arról az országról valamit amit én nem akkor irjon kérem XD amúgymeg nemkell jönni BORAT hülyeségeivel mindenki tudja hogy ott ROmániáról van szó a filmbe és nem pedig KZ-ról
2010. ápr. 4. 01:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kell állást felmontanod, illetve kapcsolatot szakitani, akkor mindenféleképpen menjél. Mit veszithetsz vele?
2010. ápr. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Győzikét :)
2010. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
LOL Győző hurcolkodik egyébként xD
2010. ápr. 16. 21:43
 8/11 anonim válasza:

Hova? :)

Szoktam nézni a műsorát, sokat lehet belőle tanulni :P

2010. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hat ize új lakása van Pesten asszem ... a házára nagy eladó tábla van kitéve,kitudja mennyibe kerülhet... jópár milla....
2010. máj. 9. 22:21
 10/11 anonim válasza:

nem rossz hely ez, én most is kint vagyok Kaz-ban. Igaz én nem telepedtem le itt, hanem a melóm köt ide.

Veszíteni nem veszíthetsz, a hely nem egy európa de szokható, az emberek barátságosak, az élet olcsó, vagyis ha kicsit is jól fizető álláshoz jutsz akkor abból megleszel. Az oroszba belejossz gyorsan, nyelvi kornyezetben megy az hidd el! Ha meg emellett még angolod is van, már csak egy olajipari céget keress és keresd dögre magad!

2010. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!