Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hollandiában tudok kész...

Hollandiában tudok kész kerékpárt vásárolni?

Figyelt kérdés
Keresgéltem neten de nem találtam róla semmit. Ha az ember vesz egy új biciklit, általában még el kell vinni szervizbe. Hol tudok, ha tudok olyan kerékpárt vásárolni ahol erre nincs szükség, hanem vihetem egyből?
2016. febr. 15. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Pont annyira lehet Hollandiában is, mint Magyarosrszágon. Biciklit bicikliboltban érdemes venni, ahol általában szerviz is van. Itt a biciklit beállítják a méretedre, felszerelik a pedált, meghúzzák a csavarokat, elelnőrzik és beállítják a váltót, féket. Utána már tekerhetsz is vele. Ez a kezdeti beállítás benne van az árban minden rendes bicikliboltban, ha náluk veszel biciklit.

A nagyáruházakban árult bicikli más. Ott ezeket nem csinálják meg és többnyire sem eszközük, sem szakértelmük nincs hozzá. Az itt vett bicikiket érdemes rögtön szervizbe vinni. Ezt hozzá kell adni az árához. Ezért is tud látszólag olyan olcsó lenni. Sajnos ha az nagyáruházakra jellemző silány minőségű alkatrészekből van összerakva, akkor a szerviz sem tud belőle tartósan használható biciklit csinálni. Láttam már olyat kiírva bicikliszervizben, hogy nagyáruházas biciklivel nem foglalkoznak. Nem tudnák az elvárt minőséget biztosítani, mert azokkal az alkatrészekkel nem lehet.

2016. febr. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!