Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utaznak azok, akik ilyen...

Hova utaznak azok, akik ilyen felszereléseket használnak?

Figyelt kérdés

Túraboltokban lehet kapni extra könnyű sátrat, komplett, szintén nagyon könnyű étkészleteket, edényeket stb, szóval minden olyat, ami ahhoz kell, hogy valaki nekiinduljon a világnak, és csak menjen, majd letáborozzon a vadonban.

Annyira szeretnék átélni valami ilyesmit: csak menni és nem aggódni. De ez elég veszélyes. Szóval hova mennek azok, akik ilyeneket vesznek? Kb mennyi időre érdemes menni? A hegymászáson kívül - a teljesen függőleges közlekedést kihagynám, mert kutyát is vinnék, meg mert egyébként sem nekem való.



2015. szept. 19. 23:30
 1/3 anonim válasza:
El camino. Igazából unalmas és sok a szentfazék, de hosszú és a végére minden fölösleges gramm számít :)
2015. szept. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt akár a helyi erdöbe is megteheted. Már magyarországon is vannak túrista utak nem is kevés. De az alpokban vagy akárhol megteheted.


Túrázni akarsz akkor vegyél egy jó túra bakancsot, és elöször ott a közelben nézz ki egy útvonalat. Elöször 5-10 km-es szakaszokat amiket egy délután alatt könnyedén megteszel, és ha van kedved szervezhetsz továbbiakat. Vannak tura csapatok is, akik együtt mennek.

2015. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szoktam túrázni, csak most (azaz következő nyáron inkább) valami olyasmit szeretnék, hogy elmegyek 2 hétre mondjuk valahova, ahol aztán csak lábon megyünk, közben gyönyörű tájakat látunk.
2015. szept. 20. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!