Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a Volán...

Mért van az hogy a Volán buszosok viszonylag alig mennek?

Figyelt kérdés

Amikor én utazok Volánnal általában alig megy kb. 30-40 km/h-val, vagyis néha van olyan hogy viszonylag jól megy.

És persze késik, tehát nem a menetrend miatt.



2015. júl. 28. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert elég régiek, így a menetrendjük úgy van megszabva, hogy ne kelljen túl gyorsan menniük. Vagy ha a valamiért késve indul az állomásról, könnyen be lehet hozni. Azért amivel én járok nem 30-40, inkább 60 körül megy. Rendszeresen használok Volán buszokat iskolába járok velük. (vannak távolságiak, amelyek normálisan mennek)
2015. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azon a vonalon amivel én megyek azon leginkább Volvok járnak. És állandóan késik.
2015. júl. 29. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy feketén árulják a gázolajat, és azt kell megspórolni út közben. :))
2015. aug. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy helyközinél szerintem felesleges 30-40-nél gyorsabban menni mivel úgy is meg kell állnia a megállókban.
2015. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!