Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az üdülési csekket csak az...

Az üdülési csekket csak az használhatja fel, akinek a nevére szól?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, gyakorlatilag nem. Meg kell egyezni az elfogadóval, de általában menni szokott!
2010. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, de fizetheti a vele együtt levők költségeit is, pl. az egész vacsorát vagy a párjának a szállását. Minden esetben áfás számlát kell kiállítani az üdcsekkel vásárolt szolgáltatásokról a kedvezményezett nevére.


Gyakorlatilag mindenféle suskust lehet csinálni, hiszen Magyarországon ez így megy.

2010. márc. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írták elvileg igen, de nővérem is kapott mástól és úgy mentek el ide-oda. Közben végig félt, nehogy lebukjanak, de nem volt gond.
2010. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már rengeteg helyen olvastam, hogy üzletelnek vele.Árulják, meg ilyesmi.Már itt is volt ilyen.Én eddig akár hol fizettem vele, mindenhol kérték az igazolványomat.
2010. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mi elfogadóhely vagyunk.Még sosem kértük el a személyit..Ciki lenne...
2010. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Egy rokon ajánlotta fel hogy ideadja, mert ő nem szeretne utazni, remélem elfogadják meghatalmazással.
2010. márc. 6. 12:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem van, és eddig egy helyen használtuk, de nekem kellett minden lapon aláírni, és ha jól emlékszem, még lakcímet is kellett ráírni. Személyi iratot nem kérték el. (De a nagynénéd jobb ha előre kitölti a kis szelvényeket, nehogy ezért ne fogadják el.)
2010. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, szóval nem tudom, honnan szedtem, hogy nagynéni...:))

Rokonod írja alá mindet!

2010. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

mint elfogadóhely, mondom:

a rokon, aki kapta az üdülési csekket,nyomtatott betűvel írja rá a saját nevét, majd a kijelölt helyen írja alá. Ha ez nincs meg, akkor az elfogadóhely fázik rá, nem kap érte Ft-ot.(Nem szokták elkérni a személyit)A lényeg:

aki a munkáltatótól kapta, annak a a neve nyomtatva és saját aláírással is legyen rajta,valamint a lakcíme a hátoldalára bárhová ráírva.

2010. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!